Nemacki netflix na PS4?

Da li je uopste moguce to namestiti da radi kod nas ?

Ne, nije moguće.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

Ako uspes da prevaris ip adresu onda moze. To je prva stvar sto sam se razocarao kada sam kupio apple TV nisam mogao da upalim Netflix!
Tako da zaboravi!

Ne razumem jel mora baš na ps4 i što? Nabaciš na chrome hola better internet plugin, izabereš ameriku i vozi. Ja tako gledam mesecima, a i ne postoji rizik da dobiješ ban na konzoli. Znam da je netflix na prošloj generaciji sa vpnom i cfwom bio bukvalno recept za insta ban console ida tako da ja se ne bih zezao.

Uredno koristis Netflix sa VPN-om? Placas im najurednije?

Kakvo crno plaćanje bre, pa nemam ni našu platu a ne američku da se bahatim :smiley:
Ima po forumima tona usernameova i passworda, čak sam i na smart tvu nabudžio da radi :slight_smile:

Bas si pametan sto si zakljucao opciju da ti saljem PM, sad moram ovako javno da te smaram i spamujem temu. :stuck_out_tongue:
Kazi mi jel ta ekstenzija napravi VPN samo iz Chrome-a ili je VPN aktivan u svakom programu koji je u to vreme aktivan na kompjuteru. Da mi se ne dogodi da podignem VPN dok mi je upaljen Steam nalog, i ćao, instant ban naloga.

Ma ugašen mi pm jer je nekima sa 0 postova lakše da pišu pm nego li da koriste search i čitaju vezano za ps3, a ja ni nemam konzolu više.
Ne ne,ekstenzija je samo za vpn u hromu. Znači samo browseuješ iz US,UK ili odakle god, normalno ima on/off dugme.
Vrlo korisno za this video is not available in your country itd.