Nekoliko početničkih pitanja u vezi LIVE-a

Imam flešovan Xbox 360 Slim. LT+3.0 je u pitanju i jedan od najnovijih dashboard-ova.

  1. Kako se update-uje dashboard?
  2. Da li ja smem da se priključim na LIVE i da koristim sve njegove prednosti?
  3. Da li može da mi izađe RROD ako provale da mi je konzola flešovana (kako to da izbegnem) i koje su najgore posledice toga?
    Hvala unapred. :slight_smile:

rrod-a nema na slimu. Kada se to desi to je fizicki kvar na ploci, ne nesto softverski i to je ispravljeno pojavom slima.

  1. Kada se konektuješ na Live izađe ti na ekranu da je dostupan update, i ti ako hoćeš da ideš na live, moraš da updateuješ.
  2. Smeš.
  3. Ako provale da ti je konzola flešovana najgore što može da se desi je da te banuju sa live-a i samim tim ne možeš više da se konektuješ na live. Da dobiješ RROD ako saznaju da imaš fleš ne možeš.

Hvala vam puno, ljudi.
Ako provale da mi je konzola flešovana jedino šta mogu je da mi obrišu profil na LIVE-u? Da li postoji bilo kakva druga posledica, tj. najviše me zanima da li ću moći posle toga (ako se desi) normalno da igram piratske igre kao do sada?
Verujem da su vam pitanja dosadna, ali mi je bitno da se osiguram. :slight_smile:

Moćićeš da igraš pirate samo offline, online nećeš moći.

Još jednom se zahvaljujem na odgovorima. :slight_smile:
Priključujem ja ovo moje čudo na internet sada.

Dobio si odgovore na sva pitanja tako da moze lock.