Nekoliko novih IP-a za Scorpio

Ok, zivi bili pa videli. Nece tu biti nista od 60fps-4K ali polako.
Mozda ce pakmen da radi tako…
Kada poguraju neki BF ili Titanfall itd… na min 60fps u 4k onda mozemo da pricamo nesto.

1 Like

Bice istih 4k pod “4k” koje soni pravi a to nije 4K budimo realni. Sada moze svako na svoju ruku da izmisli nesto i da podeli i dobicemo vesti.
Daleko je PC od 4k a konzole su jos koju gejmersku godinu iza PC-a.

Realno navukli su nas posteno na tu 4K spiku, kao da je nesto bitno.

3 Likes

Vidim da se i pola foruma primilo :smiley:

5:40, da li vam je poznato ovo sto on govori? :smiley: