Nedostaje INSTALL opcija !?!

Imam Xbox360 FAT (jasper) LT3 + 500GB Microsoft drive koji je zauzet oko 5%.
Koju god igricu da ubacim (trenutno je Resident Evil 2) u dvd citac i idem na opcije (stiskom na X) samo stoji opcija PLAY. Gotovo sam siguran da sam ranije dobijao pored INSTALL i par drugih opcija.
Da li je neko cuo za slican problem i kako da resim?

Pozdrav

Koliko se ja secam trebas da stisnes Y i onda imas opciju install .

Desavalo se da nece odmah da mi pokaze tu opciju, krene da vrti disk jedno 10-20 sec i tek onda se pojavi.

Sacekaj da lepo ucita dvd pa ce onda izbaciti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Resident Evil: Revelations 2 nema install opciju kao i većina xbla igra, ili neke imaju ali disk konstantno radi i okreće se…

Nisam znao taj detalj da ima igara koje nisu predvidjene da se instaliraju…
Hvala u svakom slucaju.

Zadje sam instalirao Diablo 3 prosle godine i zavrti disk na pocetku samo, tokom igre cita sa HD-a svo vreme.

Problem kod Resident Evil 2 je sto koci-secka kad otvaras vrata, ucitava nove detalje. Verujem da bi mnogo gladje islo da je sadrzaj na HD-u.

Ako koci secka to je tvoj laser koji se muci da procita dvd, znaci da ga treba zameniti jer je laserska dioda oslabila od citanja. Zbog svega toga najbolji je verbatim najduze traje laser, ucita ga kada lose medijume nece.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja iskljucivo na verbatim rezem nemam problem sa losim medijumom. Greota da se aka laser svo vreme zato sto stoku mrzi da implementiraju opciju vise.

Ja jos nabacio disk od 500GB da moze vise igrica da primi, kad ono medjutim.

Nije da ih mrzi, već smatraju da je to opet neki vid zaštite. Ili ih jednostavno zabole briga. Odaberi šta ti draže. U svakom slučaju ti se svodi na isto: Neke igre nemaju Install i igraju se direktno sa diska.