Ne znam gde da ubacim Hitman Absolution Sniper Challenge

Skinuo sam Hitman Absolution Sniper Challenge , koji ima folder 53518813.a u njemu 00080000. Al ne znam gde da je ubacim.FSD ne vidi ni kad stavim u xbla folder,jer tu ne ide,a ni u content gde su mi igre.
Citam tamo komentare,kazu da radi,al ne znam kako su pokrenuli.Pa ako neko zna,molio bih da mi kaze :slight_smile:

ja imam napravljen Games folder na eksternom hdd-u, preimenovao brojeve na hitman Sniper Challenge, ubacio u folder Games sa ostalim full igrama ( ne xbla), i vidi normalno.

Jel si preimenovao samo 53518813 , ili i 00080000 ?
Ja do sad nikad nisam preimenovao igre i sve odlicno radi.

53518813

Nece… Probao sam da preimenujem,i iskopiram gde su mi ostale igre u content folderu na eksternom,al je nikako ne prikazuje sa ostalim igrama.Mozda mi fali neki update …ne znam.Kao sto sam rekao sve xbla i obicne igre sa dlc radi bez problema.
Pokusao sam i da je prebacim direktno na interni uz pomoc 360 Content Menagera…al isto ne vidi.

Evo sad je neki lik napisao:

Just install the entire numbered folder into Content/0000000000000000 etc
and you’ll have no probs. Always keep dash up to date on JTag.

Znaci da mozda treba da updatujem dash…mada ne znam ni koja mi je verzija,jer nisam odavno updatovao.Ne znam ni koja je zadnja verzija izasla.
Mozda bih trebao da updatujem na 2.31.

DASHBOARD je to sto trebas da imas update-ovano, a ne dashlauncher 2.31…

Verovatno je los RIP

Ostali kazu da im radi,pa pretpostavljam da je ok.

put in content\0000000000000000, and dashlaunch 3.0 is the latest, you should also be on the latest kernel 14719, if not, update your jtag/rgh

Samo sto sam ja zaboravio kako se radi update na 14719 :frowning:
Ono sto mislim da znam je dashlunch kad startujem iz instalera,pa prihvati update vece verzije i ugasi se konzola.Kad me pita ona pitanja.
Al za ovaj 14719 nisam siguran,tj ne secam se kako se updatuje.

moras da updateujes dasboard na 14719, zato ti ne radi.

Posto to nisam radio do sada, jel moze neko da mi kaze u kom delu sajta se nalazi tutorial.Dal pod jtag pitanja ili Xbox 360 - Hardware & Software F.A.Q. Ne mogu da nadjem .

to ce ti objasniti ili m007p ili studiovpc

Nadji rawflash update dashboarda, nije azurirano ali princip je isti. Ako hoces da ti zakuvam fajl okaci nandump fabricki i cpukey tvoj na mediafire, pa mi pusti link na private

Sent from my IRC using Twitter

OK…sad ne mogu nista posto sam na poslu.Videcu popodne kad se vratim da ti to odradim i posaljem. :da:

Izgleda da mi je i ranije radio Hitmen…al ga je ubacio u Homebrew.Ne znam zasto.
Dal postoji sansa da ga prebacim sa ostalim igrama,a ne da mi zasebno stoji u Homebrew?

Moze LOCK … imam jos jedan problem … al cu novu temu.