Ne radi vremenska prognoza u FSD-u 3

Radilo je do pre nedelju dana i odjednom ne radi… Da li znate šta može da bude?

I ja imam isti problem

svi imamo taj problem, nesto im serveri ne rade… a i zaboga pogledajte kroz prozor :smiley:

Hahahahahaha biće da je vreme “poludelo” i u virtuelnom svetu :smiley:

U BG-u je prohladno, duva neka vetrina. :lol: Inace, ni meni ne radi vremenska prognoza, tako da sigurno je problem do servera, kao sto rece studiovpc.

**** prozor, ja verujem FSD-u

Ja ne verujem da se ljudi zale sto im ne radi vremenska prognoza, ljudi na standardnom dashboardu nije bilo vremena i temparature pa ne vidim da se neko zalio MS za to ?!

http://www.xbox360iso.com/fix-your-fsd-t667686.html

Na kraju ovog foruma čovek je dao link, pratite upustva i rešićete problem. O čemu se radi, znači promenili su ključ u samom Freestylu i sad treba da se registrujes na vremensku prognozu i kad ti posalju tvoj ključ, taj ključ se pompću programa enkriptuje i dekriptuje i moraš sa konzole da prebaciš freestyle launch.xex i odradiš prema upustvu. Posle toga sve radi kao i pre, to je izgleda neka nova caka da bi se registrovao na njihovom sajtu, ako ti nešto nebude jasno javni na PM, pozdrav.

Moze mala pomoc oko ovoga,ja sam to sve napravio i proradilo je,ali sam nakon toga stavio novi freestyle dash i sad vise ne radi,a kad ocu ponovit sve to ispocetka vise mi ne pokazuje isto,sad imam taj default.xex na kompu sto sam napravio,mozes li mi reci gdje ga treba tocno ubaciti na novi dash da bi to ponovno proradilo.

Zapravo uputstvo je na ovom linku i podugačko je :stuck_out_tongue:

http://www.xbox360iso.com/tutorial-freestyle-3-t667539.html?t=667539

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Jel neko odradio ovo, jel mu proradilo? Meni se odmah kod prvog koraka nešto zeznulo! .( Naime ubacim u onaj programcic XexToolGUI default.xex iz FSD-a po uputstvu i kada idem na “Uncrypted” stalno mi izbacuje ovu poruku: No xex filename specified :frowning:

Ja nisam ubacivao ovaj novi update, tako da neznam sad tačno da odgovorim, ali trebalo bi da ga ubaciš isto kao što si i pre. Znači default.xex
stavljaš tamo gde si instalirao Freestyle, ili kako ti se već zove folder. To bi bilo to za sad, kad ubacim novi update, javljam kako sam prošo, da podelimo utiske. Pozdrav.

Sta ti radis sa XEXtoolGUI ?? Ne diraj te fajlove nego prebaci na konzolu. ima nova vezija FSD3

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Dopuna poslednji FSD 3 i APIKEY odavde Signup - WorldWeatherOnline.com

Ok, samo me interesuje gde upisujem taj weather key?

Meni nešto neće da radi sa tim API key koji sam dobio sa kreiranjem naloga

Napisah na Xperia Zedu

ja licno testirao i probao radilo je, evo kasnije probam opet.

Ma verujem ja, nego kod mene to nesto nije htelo…

Ovo ja pisem s’ ajpeda

evo u weather settings uneo moj world weather APIKEY i radi 100%

jel mozes da kazes kako si kreirao taj API - sta treba da se odabere od postojeceg:
http://dl.dropbox.com/u/33107104/2013-04-08_125832.png