Ne radi mi xell launch

Uzeo sam da gledam film u FFplay i ukoci mi po stoti put, pa sam ispizdeo i hteo XMPlayer da podesim.

Vidim, citam da treba preko Xell Launch-a da se pokrene, ja ne mogu da nadjem ,Dashlaunch - Installer, folder, pa vidim moze preko eject button-a.

Ja kliknem eject button da se upali, i pojavi se plavi ekran, i nesto testira valjda, TFTP,dhp i ja vidim da to nije xell launch.

Skinem sa neta xell.bin i default.xex al samo mi crni ekran kad to pokrenem sa USB-a.

Sta da radim? Kako da resim ovo?
Ako je nesto komplikovano i smaranje, ima’l neki drugi video plejer pored FFplay i XMplayer, da cita .avi .mkv .mp4 formate.

Fala vi unapred.

Xell se i pali na eject dugme nema drugacije, a inace taj player se valjda stavlja na root od fleske ili kako bese, i ubodes flesku dok je konzola ugasena pokrenes xell na eject kada se loaduje podici ce player… Pogledaj u NFO od FFPLay-a kako i gde pise da se stavi

Ma radi FFplay ali koci mnogo i ocu xmplayer da pokrenem, jer ffplay je stvarno los…

Pa pitao si sta je xell ja ti rekao, a ti posle vidi kako se sta pokrece, princip je isti svima, xell ne mozes da upalis dok je konzola podignuta, on ide pre svega, to ti je linux bootloader prakticno

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Xmplayer zna da zeza zbog loseg usb-a nadji drugi i probaj, dva transcedenta jedan 1gb drugi 2gb jedan radi drugi ne.
Moras da ubodes sve i radi ok player. Mozes iz FSD da pokrenes xmplayer ali posle toga reset konzole da se vrati u dashboard.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Napisi koju konzolu imas , na kom si dashu? :slight_smile: posto na starim jtag konzolama(ne znam tacno kojim , ali obuhvata i konzole poput moje(xenone)) xell reloaded 993 jednostavno ne radi… tj. upali se i posle zabode…

Sredio sam,reseno. hvala matorci

Napiši kako si rješio, u slučaju da netko drugi ima takav problem

Prvi put sam stavio sve u jedan folder i posle ga Xell nije prepoznao. Posle sam sve sto sam extractovo stavio na root USB-a i Xell ga je odmah prepoznao i pokrenuo.
Super radi i bolji je od FFPlay.

Jel pise ovde root?!?! :smiley:

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Kazem ja niko ne cita NFO fajlove niti gleda gde xell reloaded trazi fajlove (root) : D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kada si to napisao,zbog toga sam i stavio sve na root usba.