Ne radi mi DLC

Corona 4gb, kernel 16202.

Pokusavam da stavim DLC od Fight Night Champion i od Skyrim, Dragonborn. Kopiram folder u content 16 nula i na interni hdd i na internu memoriju i uradim manual scan i nista se ne pojavljuje u igri. Par dana pre ovih DLCeva sam stavio GTA V Collectors Edition Pack DLC i on radi normalno. Gde gresim?

Treba ti uvek poslednji title update kako bi se dlc video u igri, dakle odradi TU i sve reseno

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Moguce da DLC nije otkljucan. Probaj da ga otkljucas preko Content Manager-a, na PC-u. Pogledaj ispod video za detaljna uputstva.

A i kao sto rece studivpc, skini poslednji TU, aktiviraj ga, pa vidi da li ce proraditi.

TU je uvek, skoro 95% dlc-eva dodje otkljucano vec a i dashlaunch radi unlock takodje, mene nijedan nikad nije zeza, samo tu uvek i sve radi

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Aha, znaci to je. Hvala. Ima li tutorijal kako da manuelno apdejtujem za slucaj da postoji problem sa serverima. Ne mogu da nadjem na search-u.

ima i tutorijal mislim da je u Hardware & Software FAQ… potrazi Update igara za banovane i bez LIVE-a tako se zove valjda

Nasao sam. Mislio sam da je jednostavnije :smiley: Probacu veceras TU pa DLC. Ako ne bude radilo vracam se sa jos pitanja :wink:

na resice ti TU to pazi sta sam rekao :slight_smile:

e da uvek skidas samo onaj poslednji ne trebaju svi… i njega aktiviras u FSD, znas vec…

Ne vredi. Uradim TU ( za skyrim mi je inace skinuo 9 i skidao je jedno 2 sata) i aktiviram poslednji. Pogledam preko xm360, nadje DLC, sve uredno otkljucano, udjem u Skyrim u add-ons, ono prazno. Ista situacija i za Fight Night Champion. Kopirao sam DLC i na internu memoriju i na interni HDD u content 16 nula. Inace igre su mi na eksternom HDDu. Da nije to? Ili mozda treba da ubacim preko Horizona, nemam pojma…