Ne mogu da unesem REEDEM CODE za 1 mesec gold

Kupio sam preko nekog lika gold karticu za 1 mesec al ne prihvata mi tu transakciju tako da kazem. Greska koju prijavljuje je sledeca:0x80169D3A. E sd citao sam ja na njihovom sajtu sta ta greska znaci al mi opet nista nije jasno :headbang::headbang::headbang:. Moje pitanje je dal neko ima iskustva sa ovim i dal ima resenje za to. Hvala unapred.
PS. Ako sam omasio mesto za postavljanje posta izvinjavam se svima.

Probao si da uneseš kod na konzoli ili na sajtu?

Sent from Despair Academy using Amala Network

Probao sam i na konzoli i na kompu, nece ni jedno ni drugo.

Treba da ubaciš billing info. Idi pročačkaj xbox.com i vidi gde se to ubacuje, ne znam napamet a nisam sad blizu pc-a.

Ne razumem te bas na sta tacno mislis, ja imam ubacene sve informacije, adresu, kreditnu karticu i kupovao sam preko nje neke stvari bez problema.
Al sad sam uzeo od nekog sa kupujem prodajem jednomesecni gold nalog tj karticu pa mi to nece da prihvati.

Taj error code je ili nedostatak billing info-a ili nisi platio prošli gold ako ti je na auto renewal. Idi na commerce.microsoft.com i vidi da li nešto duguješ.

Nista nisam video dal nesto dugujem al ukljucen je autorenewall ili kako se vec pise, al nikako da ga iskljucim, ne znam zasto. Ne znam stanje na kreditnoj kartici koje je, moram to da proverim, mozda to nesto koci ako fali na racunu???

Ako ti je uključen auto renewal i ako ti je istekao gold 99% duguješ, sad koliko, ne znam. Poslednji gold koji si uzeo, od koliko je bio?

Iygleda da je to u pitanju, skinuto sa kartice a nije bilo na racunu i sad mi blokirali. Mogli su malo pojednostavniti to, ako nemas para ne mogu ti ni uplatiti ovako te s**** skroz. Kakva peripetija. Hvala svima. Pozdrav.