Nba 2k14

Jel se zna release date demo-a ?

1.oktobra izlazi ovo cudo.

Cant wait :slight_smile:

Cudi me da demo-a nema.

https://youtu.be/e3xQaqL3eS0

Ali Evroliga im je potez karijere :slight_smile:
Nadam se da ce nastaviti sa licencama,za 2k15 ubaciti sve timove Evrolige,a onda lagano krenuti i sa reprezentacijama :slight_smile:

1.10 je za trziste Amerike, za nas u Evropi par dana kasnije

kupis na US store, i imas US datum.

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

Prijatno sam iznenadjen sa evro ekipama… Krstic i Teodosic su odlicno uradjeni.

Care jesu i kod tebe svi igraci iste konstitucije,tj mrsavi.Npr Baby Shaq koji sve zajedno sa patikama ima 80 kg-a…:slight_smile:

Odigrao sam jednu partiju. Odlican je basket, rekao bih bolji nego prosli.
Jel moze da se igra Euroliga ili samo po jedan mec sa evropskim timovima?

Jel i vama ocajan fps ili samo kod mene?

@KYO Da, mozda malo… Mada je i ovo vise nego ok za Evro timove, mislim kako su odradjeni.
@ROCKNROLLA samo po jedan mec… Smor sto nema liga. Meni je fps ok, klizi fino

Koji DashLaunch koristis?

3.0b 775
i kernel 16537

Bas ne kapiram. I 2012 mi je kocio. I sa jos jednom igrom sam imao problem, sa Pinball FX. Promenio sam i DashLaunch i FSD i i dalje isto.

Odigrao par utakmica i prezadovoljan sam vidjenim. Ljudi iz 2K svake godine rade sve bolji i bolji posao i ove godine smo dobili savrsenu kosarku.

Nisam dugo igrao košarku, ali to mi nije bio problem da pohvatam sve kontrole pa vec nakon dvije utakmice sam se dobro ustelio. Prezentacijski odlicno napravljeno. Oni uzivo videi iz gradova su fantastican detalj. Citav gameplay je zivlji od predhodnika i znatno laksi. Kontrole su puno bolje.

Moram jos da posebno pohvalim odlican soundtrack!!

Meni i ti videi gradova pre utakmice rade u ocajnom fps-u. Ima li neko ideju sta bi moglo da bude?

Igrao sinoć sa društvom, oduševila me igra, a Spanoulis ne maši!

Sent from my LG-E988 using Tapatalk 4

Potvrdjujem.Potpuno isto misljenje o igri imam. Perfektan soundtrack,opustajuci,plus sjajna prezentacija.
Od kada su ubacili NBA Today,igra je svaki put drugacija,sa razlicitim informacijama i statistikom.A Evroliga pun pogodak!
Da ne pricam o animacijama,gde su jako veliki broj igraca skinuli kao iz stvarnog zivota,a gameplay je idealan.
Next-gen ce tek biti savrsen.

Jesi instalirao igru na HDD ili igras sa CD-a?

Instalirao na eksterni hard. I 2013 me je isto zezala. I jos jedan fliper. A radila mesecima i jedna i druga igra kako treba i samo odjednom pocela da zeza. Dal kad sam presao na FSD 3.0 ili sta ne secam se ali znam da je radila kako treba. Obrisao sam 2013 i reko necu vise da se zezam, cekam 2014 da igram kod covek. Kad kitica.

Jesi li probao sa internog da pustis?