Nba 2K12 problem

Imam problem sa nba, komsija mi je narezao igru na verbatim dvd i kada je ubacim lepo je prepozna, kad udjem na play game pocne crni ekra i posle par sekundi mi izbaci “disc not supported”. Flesovana mi je konzola na LT 3.0, sa najnovijim dashom. Pre neki dan mi je taj komsija narezao ghost recon future solider i radio je bez problema pa kapiram da nije do njega neki problem. Pomoziteee!

Pitaj komsiju da li je igru provlacio kroz abgx. Moguce je da je skinuo verziju koja je pripremljena za lt 2.0, a da je nije provukao. A ako jeste, provjerite da li su mu sva podesavanja u abgx dobro namjestena

Edit: Pretopstavljam da metoda nije bila sa odgovarajucim rezacem za XGD3 igre

kazes lepo je prepozna? da li si pod time mislio da ti izbaci sliku igre u dashu ili samo napise play game.

da patchevi losi vraca u dash.
Kako rezete te igre, kojim rezacem?

meni se to desava npr sa prototype 2 , igra provucena kroz abgx , rezana burnmaxom , sad nisam testirao kroz kprobe , rezao sam kod druga pa sam zurio , ali radi mi kad ne sacekam da mi se pojavi ona slika u dashu. znaci kad napise play game ja odmah pritisnem a i radi mi igra , a kad sacekam da se pojavi ona slika i da napise play prototype 2 i ukljucim pojavi se crni ekran i napise to disc not supported.
@jocojoco probaj tako…

Komsija ti je za**** rezanje :slight_smile: il je bad rip

Problem je bio u regionu :stuck_out_tongue: Glupost totalna to sam i ja znao da mu kazem tek smo posle provalili i radi sad ova druga bez problema. Al Dragons Dogma nikako nije mogao da nareze… 3 puta je pokusavao i to na verbatimo sve je ok u abgx al nece da je prepozna

Ocito da je u pitanju Occamova britva…lock