Narezana igra patchovana sa LT 3.0 na LT 2.0 (disc unsupported)

Po tutorijalu sa foruma sam podesio ABGX, XBOX BACKUP CREATOR i IMGBURN. Patchovao iso file sa topology LT 2.0.bin fajlom. Nakon rezanja ubacim u konzolu disk i ta-na (disc unsupported). Moj XBOX360 je LT 2.0 a dashboard 2.0.16202.0. Igra je NARUTO SHIPPUDEN ULTIMATE NINJA STORM GENERATIONS (XGD3).
DOPUNA:
Kod mog druga je LT 3.0 isti dashboard isti disk radi bez problema.
Molim za pomoc jer ne znam da li ja gresim ili ovo nije moguce za LT 2.0

Ako njemu radi na 3.0, a tebi ne radi na 2.0, ocito nisi dobro ubacio topology file za 2.0. Znaci provuces kroz abgx, pa ubacis topology file za 2.0 po onom tutorijalu, i vise ne provlacis poslije toga kroz abgx (on patchuje na 3.0).

Hvala na brzom odgovoru, ali nisam ponovo pustao preko ABGX znam da on vraca na 3.0

Izvinjavam se nisam napisao da sam uspesno kod sebe instalirao na hdd igru da li to ima neke veze?

Pa kako si instalirao ako pise disc not supported?

Pa pusti me da uradim install ali kada stisnem play pojavi se crni ekran i posle 3-4 sekunde pop up prozor sa informacijom DISK IS NOT SUPPORTED

Ajde ako ti je ostao taj .iso fajl koji si narezao, provuci ga sada opet kroz abgx, ako je dobro patchovano, trebalo bi da ti prijavi gresku i da je ispravi

Upravu si sada sam ponovo startovao ABGX i ucitao iso prijavio je gresku u topology sektoru i skida nesto sa neta kako bi je popravio

Hmmm to je losa vjest za tebe, znaci da je bila dobro patchovana za 2.0. :slight_smile:
Ajde pokusaj onu foru sa mp3, da pustis pjesmu pa igru, pa kad pokrenes igru, onda ugasi muziku. Nisam nikad koristio ovu foru, tako da nisam 100% siguran u kojim uslovima radim, procitaj u onoj temi za truncate narezivanje

ok javim ti ishod kada probam. I jos jedna sada mozda bitna informacija ja sam koristio overburn umesto truncate da li je to greska?

i jedna i druga opcija ti se svode na isto-nenarezan ceo iso igre
edit:narezo si xgd3 igru običnim rezačem,i inst. na novom dashu a imas lt2.0 ako sam te razumeo?

Probao sa, MP3 sada mi izbacuje drugi pop up DISC UNREADABLEI molim vas jos nesto samo u sklopu ove teme. Nasao sam torrent na netu COD BO2 vec patchovan za LT 2.0.Da li da rezem ovo cudo ili ne? Nemam vise para za diskove a za LT 3.0 ni blizu. O RGH2 mogu da sanjam i mastam.

Nesto ti tu dobro nisi uradio. Uzmi opet taj .iso, ubaci topology za 2.0 i narezi truncate metodom sa ImgBurn. I da, pod **obavezno neka bude Verbatim **

narezo si xgd3 igru običnim rezačem,i inst. na novom dashu a imas lt2.0 ako sam te razumeo?

@missa Da tako je

Na tutorijalu je pisalo:

kada se pojavi menu da mozete odabrati izmedju
“Over Burn Method”
i
“Truncate”

ja sam ranije uvek odabirao “truncat” i imao sam problema kada sam pokusao sa
“Over Burn Method” imao sam uspeha…ali ipak to ostavljam na vama da probate obe metode…

ako odaberete “Over Burn Method” na kraju rezanja 97% ima da vam da Error ali to zanemarite
kliknite na CANCEL pojavice se novo upozorenje i tu odaberite “YES”…

Zato sam isao Overburn

Koji diskovi su u pitanju? I nemoj da pravis vise duple postove, ako imas nesto da dodas idi na ‘edit’ opciju

jesi li probao da igraš bez instaliranja…

probao sam i bez instaliranja , diskovi su Verbatim +DL

Narezi ti to opet sa topology za 2.0 pa javi kako je proslo

pa nije meni problem da narezem , problem je u tome sto sam pre mozda 5 meseci isto rezao , istu igricu istom metodom istom topologiom , sve isto samo truncate metodom i isto nista , a sad overburn i opet nista, a diskovi su ovde 150 din komad.

C’mon, nemoj mi sad kukati za 150 dinara. Pogledaj cjenu originala i onda reci je li ti 150 din puno :slight_smile:

ne kukam vec mi je bezveze da pratim tutorial i abgx potvrdjuje da sam dobro patchovao , a ne radi