NARAKA: BLADEPOINT - Xbox Game Pass Announcement Trailer

2 Likes

Daa, i ovu igru sam zaboravio da napomenem u jednom od mojih postova. Izgleda kao kul zabava.

1 Like

Ovo sam gledao pre msm nesto oko PVP BR mod mi se jako svideo

1 Like

Nije moja šoljica čaja, ali sam primetio da je dosta ljudi pozdravilo ovaj port, evo, konačno za konzole.

Meni se svidja i taj koncept vezan za martial art. Ima tu i samuraja i persijskih ubica i kung fu majstora ma svašta nešto. Još dolazi i u GP ma skida se 1000%.

2 Likes

3 puta krenuo, 3 puta pukne server i izbaci me …
Izgleda zabavno za sada ko voli ovaj fazon nindze, samuraji peglanje, pucanje, skakanje … Kad naletiš na protivnike krece pravi haos kao da si uleteo u pravo sinobi selo sve leti na sve strane :rofl:
Za sada igra obecava, samo da srede server.
@MikiBanter ima da ùzivaš

1 Like

Rokam download pa da se proba.

Evo mog učinka posle prve partije.

Kako je haotična igra. Pola stvari nzm čemu služe.
Ideja je baš impresivna, battle royale tabačina. Prelepost.
Btw, kada sam počeo tutorial, igra mi je izgledala katastrofa. Previše blura. Ali kada sam rešio tutorial i otišao na normalan game, sve je izoštreno i čisto ko suza. Graficki je lepa i radi u stabilnih 60 bez dropova kolko sam video iz ovog jednog gejma.

1 Like
1 Like

Da klasicne boljke multiplayer igara kod prelaska na novi sistem, kad doteraju malo server ima to da se igra duže vreme, a vidim da vec imaju jaku fan bazu. Ja se nadam da cu se zakačiti za igru, ima mi cak i taj vibe Elden ringa neizvesnosti gde mozes zaginuti iza svakog ćoška.
Totalno me upropastila ta igra :man_facepalming:

1 Like

Da, dosta ljudi se obradovalo što igra dolazi na konzole. Ja za igru uopšte nisam čuo :innocent:.

1 Like

Ni ja dok je nisu prikazali na showcase. Ali ima potencijala, msm ono šetkaš po šumici, skupljaš item-e oružija, strele, puške opušteno ptice crvkuću l, samo odjednom iz krošnje izleti hebeni Brus Li vrišteći na tebe i počne da te mlati nunčakama :rofl:
I taman ga opalim jednom trandžarom i on počne bežati i pukne server… pih…
A vidim da cu se zabavljam trlolujući nindže :rofl:

1 Like

Huh, isto ko @robotnjik nikad čuo za igru al posle svih ovih pozitivnih utisaka izgleda da ću morati makar da probam. Nisam multiplejer igrao ne pamtim. Još od titanfalla.

Ko o čemu ja o tome koliko je gamepass dobar, al evo baš razmišljam jutros kako mi ps5 skuplja prašinu otkako sam završio horizon, a kad ću ga opet upaliti ne znam. Postala mašina samo za ekskluzive.

Bila bi teška odluka, al da mi kažu možeš samo jednu konzolu da zadržiš, mislim da bi to ipak bila kutija.

1 Like

Ja se nikako ne bih mogao odlučiti za jednu konzolu. Obe imaju prednosti i mane i najbolje je imati obe. Nekada series x skuplja prasinu nekada ps5 ali neka ih, sta fali.

1 Like

Ne vidim ni sustinu da ih drndas po ceo dan. Mislim, meni je bitno da su tu kada mi se nesto igra. Nekada prodje 2-3 dana ds uopste ne igram nista. To je sve normalno. Nismo pro i nismo klinci sa viškom slobodnog vremena.

Ko o čemu, ti samo o tome kako ne igraš igre. Fabrizio gaming dela foruma lol.

A znam ja šta je, drma ga Elden ring postdepresija…
Sve dosadno posle :sweat_smile:
Sad stvarno nema šta da se igra u tom kalibru …
Ja sve pokusavam da pronađem neku igru da me vrati u kolosek, ali nema šanse, sve batalim posle 2-3 sata …

2 Likes

Pa ako tražiš bilo šta u tom kalibru, nećeš naći. Isto kao kad pogledaš dobar film, pa si u fazonu jel ima još nešto da je tako a ono ima ali nije to - to. Možda je najbolje igrati nešto u potpuno različito nego juriti slično.

1 Like

Super. Samo u svakoj temi ili ne igraš igre ili igraš Destiny. Imaš posebnu temu makar za jedno od ta dva.

Meni je najbolji fabricio, ne secam se kada je poslednji put napisao nesto o igrama, legenda :grin: