"Najluđi" gaming Crossoveri

Malo sale, ali kao sto bi rekli decki iz IGN Adria-e gde su i preuzete slike, “nada umire predzadnja” :grinning::slight_smile:

Izvor: http://adria.ign.com/specijal/4956/feature/najludi-gaming-crossoveri

Najludji mi je onaj sa Super Mario Bros :joy:

Zar iko prati idiotsku Adria-u? Od kako su zapoceli sa svojom “profesionalnom zurnalistikom” vise ni ne idem na IGN. 'bem ti preusmjeravanja na temelju IP adrese…

Mora da su proveli celih pet minuta u smišljanju ovoga. Samo još fali Resident Evil x FNAF i da kompletiraju kolekciju…

Uz to, u svetu u kome su se u Soul Calibur pojavili Ezio, Spawn, Zelda, Yoda, Darth Vader, u Dead Or Alive ženski Halo spartanac i gde postoji Marvel vs Capcom, Project X Zone, ovo je pitomo i smešno.

A tu je i MKX, MKVSDC, Poker Nights At The Inventory 1 i 2, nadolazeće igre poput SMTxFE, World Of Final Fantasy i još mnogo, mnogo, mnogo drugih. Ono što su oni naveli je najobičniji i najjednostavniji Hipster Bait ikad.

Hocemo otvarat nasu stranicu Daemone? Sick and tired of this petty crap…

Ma, bolje da se drže Balkanizacije igara, to im bolje ide od ruke nego ovo što zahteva maštu. :smiley:

Auu. ja sam sudio samo na osnovu slika, ali je tekst isto tako poprilično loš. Skoro svaka navedena igra koju su smislili je već napravljena a oni nisu u stanju to da shvate. A još pokušavaju da budu smešni… Kako je to slatko.

Ma kakvi crni njihovi tekstovi kad ne umeju neke vesti lepo ni da prevedu a kamoli nesto vise