Najboljih deset igara generacije

Dakle, kojih deset igara su vama najbolje u ovoj generaciji?

Generaciju mozemo racunati ps4/XO/Switch (iako Switch ovde malo iskace). Mozete ubaciti I neku handheld igru sa 3ds I Vite, iako su ove dve konzole zahvatile djelove I ove I prethodne generacije.
Dakle, mojih top 10:

  1. Doom
  2. Witcher 3
  3. Zelda Breath of the Wild
  4. Nier Automata
  5. Uncharted The Lost Legacy
  6. Uncharted 4
  7. Titanfall 2
  8. Final Fantasy XV
  9. Velocity 2X
  10. Legend of Zelda A link between worlds

Sigurno sam nesto zaboravio, ali I ovako je sjajna lista.

2 Likes

Kapiram da je Uncharted 4 stvar ukusa, ali bih definitivno skartirao tu zeldu i FF XV, posebno zeldu.

Napisao sam mojih top 10, nisam rekao da je ovo relevantna lista u bilo kom pogledu. Daleko od toga da bi ovakva lista bila prihvacena kao objektivna, posebno zato sto nisam odigrao ni 30% igara koje su izasle u zadnje tri godine.

1 Like
  1. Fortnite
  2. PUBG
  3. Uncharted 4
  4. Uncharted Lost Legacy
  5. Witcher 3 (nisam mogao verovati da cu ovo reci…ali igra me uvukla u svoj svet kao nenormalna)
  6. Crash N Sane trilogy
  7. Star Wars Battlefront 2 (kratka kampanja ali mi se jako svidela)
  8. Call of Duty WW2
  9. The Last of Us (prvi put sam na ps4 igrao)
  10. Spiderman koji nije ni izasao vec vidim da ce biti GOTY
1 Like

Mislim da je @iKaran poranio par godina sa ovom temom :smiley: Jer bolje da čekamo pred kraj generacije za ovako nešto :smiley:

1 Like

1.TLOU+Left Behind Remastered, 2.Uncharted TLL, 3.Uncharted 4, 4. RE7+svaki dlc, 5.Horizon Zero Dawn, 6. GeOW 4, 7. Rise of The Tomb Raider, 8.Bloodborne, 9.Inside, 10.Alien Isolation

1 Like

1.Halo 5
2.Titanfall 2
3.Battlefield 1
4.Rocket leaugue
5.Forza horizon 2i3
6.Division
7.Gears of war 4
8.Sunset overdrive
9.Wolfenstein new order
10.mario kart 7 (3ds)
Ovo je trenutno stanje

3 Likes
  1. Witcher 3
  2. Ratchet and Clank
  3. Plants vs. Zombies Garden Warfare
  4. Halo 5
  5. Battlefield 4
  6. Titanfall 1
  7. Forza Horizon 2
  8. Halo MCC(H2A)
  9. Sunset Overdrive
  10. Yooka Laylee

Dosta igara nisam još uvek odigrao, ali sigurno bi se tu našle i Zelda Breath of the Wild(za ovo znam da bi mi bila na mestu br1, plače mi se što je nemam), Horizon Zero Dawn, Super Mario Odyssey, Monster Hunter world, Splatoon 2… Ima tona igara koje ću tek preći, pričaćemo detaljnije za 2-3 godine.

Whaat? :smiley:

Šta?

Odrastao sam na N64 i Banjoo Kazooie, i PS1 i Spyro the dragon, tako da mi je ovo bio toliki hype jad je najavljeno da nije normalno.

1 Like

Nisam izdrzao vise od 20 minuta koliko mi je bio cringy i uzasan. Ali postujem svaciji izbor. :slight_smile:

Moja lista bez posebnog redosleda

Super Mario 3D world
Captain Toad Treasure Tracker
Uncharted 4
GTA 5 (next gen port)
Last of Us Remastered
Donkey Kong Tropical Freeze
Forza Horizon 2
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Witcher 3

Takodje neki honorable mentions: Fallout 4, RE 7 VR, Second Son, Doom, Dishonored 2, Diablo 3 RoS…

2 Likes