[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

IO progledali od kad su se iščupali od Square Enixa.

1 Like

Da, rade na dve nove igre i održavaju Hitmana. Otvorili su i novi studio u Barseloni prošle godine. Polako im raste broj zaposlenih a ovi naslovi još nisu na pomolu, tako da će verovatno to i osetiti na računu.

Kad ubacuju vise nove igre u EA play, treba Grid Legends da updane valjda?

1 Like

U oktobruuu biće u novembruuuuu :smiley:

Ma rekoše prvog septembra, GDE JE? :laughing:
Prvog ali po jupiterovom racunanju vremena

1 Like

Najvise me zanima ovde “Dynamic weather” kako su odradili.

Pokazao lidiji Powerwash simulator, žena se krsti.

Gamepass sad već ima solidnu lepezu simova, što ozbiljnih što šašavih.

Merkam da probam onaj snežni Spintires neki dan, samo što ne znam ama baš ništa o kvačilima, diferencijalima i svemu tome.

2 Likes

5 Likes

METAL HELLSINGER :metal::metal::metal:

2 Likes

Ovaj dizni ce biti kul :joy: Inace stvarno planiram da skinem igru :joy:

1 Like

Gold+ :joy:

1 Like

Hellsinger je cool, posebno Day One.
Kako kreće Family plan tako i lepeza igara za decu.

1 Like

I ja isto, deluje mi top zabavno :grinning_face_with_smiling_eyes:

Dizni >>>>God of War :joy::joy:

2 Likes

Jel neko probao na kraju Immortality? Robotnjik pre 9 dana okacio vest, tada je bio 92 na metacriticu. Od kreatora “Her Story”, koji (koju) na zalost nisam odigrao.

Vidim da i Tinykin ima dobru ocenu.

Nije ti to toliko ni bitno uvesce te igra u koriscenje tih stvari, kul je igra, ali ja sam dosao u jednom momentu do toga da je mapa postala bas ultra teska i nisam imao dobar kamion, mnogo je moralo da se grinda na laksim mapama pa sam se smorio.

1 Like

Ja sam počeo. Jako je tripozna i kada se upadne u ‘štos’ nudi nešto što ranije nikad nisam iskusio. Bukvalno sam u jednom trenutku naglas rekao 'BEM TI SVE ŽIVO ŠTAAA. Pristupiš kao igri, onda se prilagodiš da nije ali te onda drmne nazad u ‘gejmplej’. Najbolje potpuno slepo ući u igru i otkrivati šta se dešava i kako koristiti raspoložive alate. Takođe dosta golotinje i seks scena, pa nemojte pred decom da igrate.

2 Likes

Skinut, samo čekam da mi dođe želja. U međuvremenu sam usred As Dusk Falls, isto vrlo narrative-heavy igra.

Tinykins takođe planiram da probam, deluje mnogo simpatično.

@robotnjik čitam svaku sledeću rečenicu i sve više sam ko onaj Vince McMahon meme – to mi reci, inovacija i golotinja, šta ćeš više.

1 Like

Ja igrao sinoć dobrih dva sata onaj Disney… :grin: Posle Apexa i Elden Ringa mi je došla kao melem za dušu. Raspoređujem dve stoličice ispred kamina u mojoj kućici od nekih 12 kvadrata otprilike, sadim šargarepice, Miki Maus mi unosi šporet da mogu da mu spremam voćnu salatu jer mu je to Mini nekad stalno spremala (ne znam gde je ona, da li su se razveli ili šta… Stalno je pominje u nekom prošlom vremenu. Ludo vreme :thinking:) Šporet mi zauzeo pola dnevne sobe što je i jedina soba koju imam. Kao u Bg-u da sam uzeo stan za izdavanja za 350e. Pa onda oberem one šargarepice pa zasadim neku pšenicu da mogu da mu napravim krekere. Zahtevan miš, nije ni čudo što je Minie otišla. Već sam se pokajao što sam prihvatio šporet od njega. Ali ajde prvi komšija, ja nov u selu, a i da budem iskren dve šargarepe mi prešle kod njega na plac pa se pravim fin. :joy:

Šalu na stranu, koliko sam skapirao igra je nalik Animal Crossing samo u Disney svetu.
Fina razbriga. Mislim da nema mikrotransakcija u igri jer za sada nisam naleteo i nadam se da će tako da ostane. Onog trena kad vidim da čekam 5 dana da mi nikne trešnja ili da platim da ubrzam proces - Delete.

Edit: sad vidim da sam u pogrešnoj temi :joy: A nek ide život…

10 Likes