[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Dosta ljudi ima decu.

1 Like

Svi komentari na stranim forumima su na tu foru - dete jedva ceka, al niko nije hteo da plati punu cenu.

Nemam pojma sta igraju danasnja deca. Upravo nosim igre za Switch klincima iz Norveske. Mario Odysdey jer je klinac opcinjeno gledao na jutjubu non stop klipove, i Zeldu BoTW za devojcicu. Ima da crkne od pentranja i zagonetki, jadno dete. Ali nekako mi je Zelda super RPG za devojcice i ulazak u svet kompleksnijih igara. Mada ne verujem da ce zaista igrati bilo sta od toga dok malo ne odrastu.

Ma da, igraju sa decom, ili njihova deca igraju, neki zbog lakih 1000g. It’s a fun, ne treba previše lupati glavu oko ovoga :pig_nose:.

1 Like

Ma igraće i Mario, samo će namestiti na konzoli da bude offline, da ljudi ne vide šta igra :joy:

2 Likes

Ma ja sam shvatio da sto se tice igara podcenjujemo decu previše :rofl:
To su nove generacije odrasle sa igrama bukvalno od rodjenja, evo ova moja pre jedno 2-3 godine znaci imala je 10-11 godina, pičim ja Sekiro i ona navalila daj hocu ja hocu ja
Reko dušo tatina teška je jako igra, i popustim ajde probaj, i malo po malo krenula ona na svom nalogu ispočetka malo sam joj na početku objasnio kako i gde da treba da ide i ostavio je da igra, a ja na drugom tv pustio film kad ona kao prava vec kod prvog bossa, ja reko duso koliko si puta zaginula, kaze 4-5 možda :flushed:
Ja do prvog bossa dok nisam sve savladao 20 puta sigurno
Ali dobro, odrasla je uz tatu gejmera i kad poraste hoće da pravi igre i bude veterinar :grin: , a vec je od 9 godine pocela sama da pravi ona čuda za Robolox u studiu

3 Likes

Dolaze generacije koje zaboli baš za lepotu grafike, animacije ili dubinu priče, njima su igre zabava (što je realno glavni cilj video igara). Nadam se da će to povući samu gaming industriju u tom pravcu koja će umesto da troši talenat i ljude kako bi jurili nedostižna savršenstva, jednostavno naprave dobre igre pre svega.

3 Likes

Tako i treba da bude. Vise od recimo Horizon Forbidden West, Forza Horizon i td u smislu grafike i nije potrebno ako je igra dobra i po ostalim parametrima.

You're totally missing the point! - Witches of East End

Meni je uvek bilo tako. Dan danas igram igre iz 80ih (International Karate i Wizard of Wor najviše) i 90ih (Sensible World of Soccer, sa sve aktuelnim rosterima).

1 Like

Ja igrao apex sa drugarom i njegovom ćerkicom od 7 godina u crossplay-u. Mala možda ne obara sve redom, ali tačno zna šta radi u onom haosu :joy: Što ne mogu da kažem za druga dva drugara :joy: Što je najjače, ona igra i Dead by Daylight i vrti one ubice kao blesava :joy:

1 Like

Pa jel igra neko na xboxu :joy:

1 Like

5 posts were split to a new topic: Parent’s guide

A post was merged into an existing topic: Parent’s guide

10 Likes

Bukvalno prva stvar koju igram kad se dokopam konzole:

4 Likes

Meh cry

2 Likes

Vec pola Ubija u PS+ Premium :joy:

Igrao sam pre neko veče. Mislim da je igra više pravljena za M&KB nego za kontrolere. Više me je zivciralo nego što me je opuštalo. :smiley:

1 Like

Ko ce da stigne da odigra sve ovo,ovaj game pass je za mene (nas) koji nisam imao konzolu zadnjih 5,6 godina ekstra.

1 Like

15 Things I Wish I Knew Before Playing PowerWash Simulator

1 Like