[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Opala. Jel ima i za PC?

Nema.

Ja prvo pomislih da su zaboravili isključiti pristup pošto je bila za free to play days za Game Pass pretplatnike na konzolama ali kad sam vidio da je prikazuje u recently added onda je vjerovatno stvarno u GP.

Eh, sta ces, daj sta das.

Nije dostupna ni za PC Game Pass, ni za klasičan Game Pass, dostupno je samo za Ultimate korisnike.

Jel ovo prva igra koja nije u katalogu na običnom GP, ako izuzmemo EA Play igre?

1 Like

Zar nismo svi ovde Ultimate?

2 Likes

Kad kažeš običan GP, na šta tačno misliš?

Pa valjda ima Game Pasa Core, Game Pass i Game Pass Ultimate

Opa lepa vest!

Niti ne znam koji je moj gp, koliko placam nadam se da je ultimate :grin:

Core je relativno skoro ubačen umesto Live Gold-a. Core ima nekih 30ak igara.
Imas Game Pass for console, GP Core, PC GP i GPU.
Nisu sve igre dostupne za PC iz GPU-a.

Koliko ja znam postoji samo Core GP i Ultimate GP. Core je što je nekad bio Live Gold uz xbox ekskluzive na raspolaganju dok je Ultimate sve zajedno. Tako da je očekivano što ovo nije u Core i još gomila drugih igara.

Ljudi, ima i klasični Game Pass za konzole, on je između Core i Ultimate i u njemu su sve igre iz Ultimate kataloga osim EA Play naslova. I ja bih rekao da je ovo prvi put da neka igra nije deo tog Game Pass plana, već je isključivo dostupna za Ultimate korisnike.

Ti si na tom? Na MS sajtu kad se izabere GP console stoji i DI2

Nisam, ja sam na Ultimate, ali naleteh na info da je dostupna samo na Ultimate.

2 Likes

Moja greška, očigledno je neko loše preneo, pa sam se ja zaleteo :grin:

Samo neki stres i sikiracija :grin:

Ovi kažu sad da je samo na Ultimate.

1 Like

tolka pompa za Dead Island 2 kao da je ne znam kakva igra

4 Likes

Ultimate i Console imaju iste igre, sem EAplay-a, ako sam dobro skontao. Verovatno štamparska greška :grin:

Da imaju, ali rek’o možda im je ovo neka nova politika. Ali vjerovatno nije, nego samo greška.

1 Like