[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

1 Like

Opa! Prvi Supraland sam promaŔio dok je bio na gamepassu, a vidim da ga mnogi hvale, iako pre toga nikad čuo za igru nisam.

Lepa vest, taman za vikend.

Odlična je igra. Ako neko zaista hoće igru bez mape i pokazatelja, ovo je pravo reÅ”enje. Jak Portal vajb.

1 Like

Javite utiske, meni igra kreÅ”ovala već 3,4 puta na Xuā€¦

Meni je odmah posle učitavanja bio crn ekran. Ja čekam, neće, onda stisnem Home i nazad u igru, radi. Igrao sam sat, sat i po bez problema.

I pljuŔte achievementi, igra je baŔ darovita na tom planu :achievment:.

1 Like

Toliko sam i ja igrao, svaki čas me izbacuje u meni.
Probaću kasnije ponovo.

Sasvim solidne kritike za sad. :clap:

4 Likes

Lana obećava, taman malo da razbijem perspektivu poslednjih par igara iz prvog lica koje sam igrao.

1 Like

Ovo sam čekao ceo život :grin:

4 Likes

Ode ovo u Gold v2.0:

2 Likes

Cuvaju se za 11. jun :joy:

1 Like

Ma tad ce biti sve sami bengeri :joy:

1 Like

Gold 2.0 ahahahhah

Pa zar nije logično? :slightly_smiling_face:

1 Like

Vataju zalet :slight_smile:

Selektivna sloboda. Meni se komentari ovakvog tipa briŔu. Ne volim me Robot Prosinečki pa to ti je :rofl:

Å tede se od 10.11.2020.

Ako vam je to mentalna gimnastika da razumete, ne znam Ŕta da vam kažem. :slightly_smiling_face:

Mada, i pored toga, ne očekujem velike niti bitne najave za Game Pass. Niti sumnjam da su takve najave u mogućnosti da stvore trenutno neki hajp ili povrate neku veru u brend.

Uspeh iskljičivo zavisi od najavljenih igara, ekskluziva, ma koliko MS tvrdio da ne žele da ā€œout-consolujuā€ Soni i Nintendo.

U sustini, indie pass. Lepo je ako nekoga drzi entuzijazam, ali ja na zalost nisam ta publika.

Ne da nece da out-consoluju Sony sa ovim nego ce izgubiti i ovu bazu koju imaju, jednostavno ce ljudi da prestanu da placaju u nekom momentu.

To je verovatno najpametnije ako ti ne treba multiplejer, kad izadje neka ekskluziva vredna igranja uplatis taj mesec predjes i cao. Oni to znaju i zato su ukinuli promociju za 1 dinar.

Ovo vise blage veze nema sa onim gamepassom kad je krenula usluga.

2 Likes