[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Šta je GP?

Edit: GLUP SAM GP=GAME PASS

Kapiram da može da se uloguje na moj nalog, nego me zanima da li to ima nekih ograničenja?

Recimo kao što steam ima limite da ne može jedan nalog biti online na dva kompa u isto vreme, ne bih želeo da mi banuju ovaj nalog, imam na njemu brdo igara, a i često se igramo u isto vreme, pa nam je važno da možemo online da budemo simultano.

Mislim da samo ne možete istu igru igrati u isto vreme, ostalo bi trebalo da radi bez problema.

Guilty Gear Strive konačno izlazi za Xbox, još je deo GP. taman su najavili da će u tom periodu da izađe i crossplay tako da će sigurno biti dosta igrača. I BlazBlue je kul, ali je Strive interesantniji.

1 Like

E konacno taj Shipbreaker da probam, slusam o njemu godinama. A Slime Rancher 2 ce biti za lidiju, al koliko vidim nije jos puna igra.

Grounded me isto kopka, samo ne znam jel moze solo da se igra ili ce da forsira mutliplejer.

1 Like

1 Like

Jel neko probao neki handheld za GP Cloud i koji je dobar?

Valja li ovo čemu?

Napravio sam ja juce temu za taj uredjaj, ali ocigledno nikoga ne interesuje.

Ovo je prvi ovog tipa tako da sumnjam da iko ima iskustva sa istim. Mada ovo nije nista drugo nego android tablet sa custom UI.

Po meni cena uopste nije kompetitivna. 350$. Steam deck pocinje od 450$ pritom je u svakom aspektu 100x bolji.

Ovo nije smelo da kosta vise od 150/200$ da bi privuklo paznju, po mom misljenju.

Bukvakno se skoro isto iskustvo dobija ako se uzme neki kontroler tipa Razer Kishi za smartphone.

Po meni fin uredjaj ali cena totalni promasaj.

2 Likes

Probao sam Steam Deck. Xcloud fercera bez problema.

2 Likes

Ok, kod tebe radi to je jasno zato što si na licu mjesta. Najviše me zanima da li kod nas može da radi bez VPNa, pošto nisam uspio xcloud da pokrenem nigdje bez toga.

1 Like

Radi

Ja pokrenem prvo preko VPNa i posle kada pokrenem igru ugasim VPN, sve radi regularno i dobro. Radilo je od prvog dana kod mene :grin:

Nego nesto me ne vuče da igram igre na telefonu pa obrišem prečicu i toliko :grin:

1 Like

Kod mene kad ugasim kaže lost connection, reconnecting… i ne rekonektuje se nikad. :grin:

1 Like

Haha ne, kod mene se konektuje odmah i sve radi.

Evo, nasnimih kako to ide

1 Like
1 Like

na brzinu sam otisao na paramount plus sajt, jesu tamo samo serije?

Da li ćemo moći ovo koristiti uopšte, meni se većina perkova ni ne pojavljuje na konzoli…

A kojih jos perkova imamo?

1 Like

Evo ovo je trenutno na meniju, kod mene se od ovog ništa ne prikazuje na konzoli:

1 Like

Takodje. Jedva sam čekao onaj perk za multiversus i uopšte se nije pojavio kod mene. Još sam se ja vratio na US jer sam mislio da ima veze sa regionima, ma jok, ništa. Pola najavljenih perkova nema, meni bleje isti perkovi mesecima…

2 Likes

Ja mislim da mi nemamo nikakve perkove i ništa od toga ne važi za nas iz Srbistana. Isto kao što ni Rewards sistem ne važi tako da mi možemo samo da gledamo.

Ja otvorio xbox alikaciju na windows 10 preko VPN i pojavilo se jos perkova

1 Like