[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Prvo pravilo za uspeh na poslovnom planu :rofl::rofl:

1 Like

Pa mogu na gore :grin:

1 Like

proba li neko ovaj pass preko insidera sto kao sad moze nas region? kakvi su utisci posto je rana ā€œbetaā€ lol

1 Like

Probao sam demo. Brutalna igra ali i brutalno teŔka.

Od kreatora Shadowrun trilogije i BattleTech. Nema joÅ” datum izlaska ali najavljena je day 1 na GP. :ok_hand:

EDIT: ovo mi se već drugi put deÅ”ava da provjeravam da nije neko već postavio i nekako uspijem ne vidjeti čitav new topic sa cojelim showcase-om. :slight_smile:

2 Likes

4 Likes

Guilty Gear :muscle:

Nikad nisam bio strpljiv za civilizaciju da naucim, a tako sam zeleo

Evo jednom i ja da kazem da me slabo sta od ove ponude zanimaā€¦ mozda taj Valheim da probam, reda radi.

Ionako su toliko dobrih igara zaredjali u poslednje vreme, necu stici sve da odigram.

2 Likes

E to jeste. Ja se kao radujem igrama iz GP a nikad ih ne igram :joy:. Imam već gomilu igara započeto i sve pokuÅ”avam da ih pozavrÅ”avam. JoÅ” me je neko zvao da igramo Diablo 2 u coopu i sve gledam kako da i njega uglavim u raspored. Malo je 24h :smiling_face_with_tear:

5 Likes

IzbaciÅ” spavanje i eto vremena :grin:

5 Likes

Probacu opet da naucim, ali verujem da ce biti mrka kapa kao i prvog puta.

Nasao sam ovog lika sa yt koji objasnjava stvari kojih ima brdo u igri , pogotovo kako funkcionise sve

2 Likes

Op op

Sedi mi Assassinā€™s Creed Odyssey vec mesecima na hardu, gledam ja njega gleda on mene ā€“ takve igretine je tesko zapoceti, narocito kad se jos osecam zasiceno posle silnih sati pod suncem egipta.

Slicna stvar i za novi Plague Tale. Brinem se da ce neke od ovih igara doci i proci kroz gamepass, bez da sam se nakanio da ih uopste pokrenem. 1st world problems, znam. :upside_down_face:

4 Likes

A ja upravo danas instalirao Odyssey :laughing:

Probao Prey, pre toga malo Atomic Heart - neverovatno je koliko mi igranje FPS na kontroleru ne da ne pruza zadovoljstvo, nego mi je mucenje. A bas ima igara koje me cekajuā€¦

Meanwhile, odoh ja u Grcku.

2 Likes

Nazalost, ovo je cisto subjektivno, odyssey je step back u odnosu na Origins. Ne mogu reci da mi origins nije vec pri kraju malo i dosadio ali odyssey me izgubio negde na trecini igre. Prosto je igra ogromna cak i u odnosu na origins. Jos ako imas OCD, izgoreces brzo. Kako god ne kosta te nista da probas, mozda ti legne. Cak mi je i Valhalla bolje legla iako je i ta igra poprilican snoozefest posle odredjenog vremena.

3 Likes

Ako igre podržavaju M/KB nakači miŔa i tastaturu.