[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Ne mogu, a da ne primetim da su stanjili sa brojem igara. Sećam se pre 10-ak igara u prvoj polovini, 10-ak u drugoj polovini.

Doduše, ruku na srce, bilo je dosta Day One igara od početka godine.

1 Like

@jahalang0112 jedva si čekao bejzbol :rofl:

Za sad cu da se suncam u Kefaloniji.

P.S. kad nadjoh screenshotove jbt sakrili ih kao da su tajna



5 Likes

Uh dobro izgleda. Posle fijaska s Psihonautima, možda je kucnuo čas da i ja posetim grčku.

1 Like

Nemaš ti živaca i vremena za to :joy:

1 Like

A meni bas nekako…ne znam…sasvim mi je okej grajnd, ali samo u AC. Evo par dana pokusavam da shvatim zasto.
Ne smeta mi da im tamanim ona uporista. Ne smeta mi da iskoci bukvalno po pet novih kvestova cim nesto obavis. Mozda mi dosade one pomorske bitke - zanimljivo je u startu ali mozda bude bas previse repetitivno. Ali sve u svemu mi najvise lezi i UI, i kombat, i parkur u ovim novim AC.
Lepo izgleda za sada, tek sam poceo i nije mi wow kao Egipat, ali ceka me bukvalno jos zilion ostrva. Stay tuned.

Edit: ako sam dobro shvatio u igri do sada, protivnici se leveluju zajedno sa tobom tako da nikad neces biti overlevelovan.

1 Like

Nećeš biti overlevelovan ali ćeš imati dobar gear i bićeš overpowered. Znam da sam obožavao Dikastes armor koji dobiješ iz DLC-a, imao je bonus da budeš isu enhanced 15 sekundi. Sjećam se da sam mogao ući u otvorenu borbu sa 30+ vojnika i generala u onim tvrđavama i da sam ih lešio. Budeš u suštini k’o bog. Ono jeste imalo cooldown 60 sekundi ali taman ti se vrati kad zatreba. Kad završim samo ostane hrpa tijela oko mene.

To je jedino što sam uživao u tom AC Odyssey, taj combat. Odigrao sam sve, main story, DLC sve side questove što postoje, sve one Tombs sam pretražio, spucao 200 sati u to sve ali nemam neko pozitivno mišljenje o igri. Main story ako se samo igra to može da legne, tih prvih 50 sati sam najviše uživao. Ovo ostalo me uzeli na foru, moj compltionist mindset je odradio posao, krenuo da čistim sve i onda nisam htio da stanem na pola puta. Questovi nekako generički, isprazni, nekreativni, klasičan bloat, rekao sam poslije toga da neću više nikad nijedan AC da igram. Valhallu zato nisam ali Mirage ću da probam jer su obećali da će biti kraći. Nisam inače neki veliki fan AC serijala, samo keca i dvicu sam igrao pored Odyssey.

1 Like
2 Likes
1 Like

Već vidim da će broj pretplatnika sljedeći mjesec pasti za 75%. :grin:

3 Likes

Ha, bilo je i pitanje vremena… Pitanje je koliko ce jos dozvoliti konverziju iz golda…

Pa ponuda stoji već 5+ godina, vreme je da ode u penziju.

Dobra fora :joy:

4 Likes

Samo fali Bloodborne :smile:

1 Like

skoro poverovao , dok nisam došao do Diablo IV :smiley:

1 Like

:muscle::saluting_face:

2 Likes
5 Likes

5 Likes