{MT} XBLA igre, diskusije, saveti, predlozi

Trials Evolution, ne mogu već nekolko meseci da se odvojim od tog čuda :smiley: sad je još izašao i DLC, ima da mi još dugo drži pažnju :smiley:

hahaha meni pricas,kad mi je mirko uradio jtag,reko mu da ubaci par xbla igara buduci da je bila neka susa igara,i ja ajd u fazonu kakva li je ova glupost[vrv. covek da me otkaci iznabacao par igara] i kad probah.Uff,predobra igra,takodje me je drzala 5-6h i od onih 100 medalja sam pokupio 95-6 i ostale gold medalje nisam imao zivaca buduci da se secam jednom da sam igrao preko 40 minuta jednu trku…

Ako neko razmislja da uzme Serious Sam, neka ga zaobidje…

Neke staze su nenormalno teske, i mogu da odvrate od igre. Evo ja je nisam igrao 3-4 meseca a bio sam odusevljen. Skinuo sam cak i one DLC-ove sa nekoliko hiljada staza, ali nemam vise zelju da igram.

da bas to,ali tako je u 90% igara danas buduci da sve sto ides dalje to je teze.

Da, ja volim izazov u igri, ali kada neka igra pocinje da me nervira, to je lose. A oni su postavili neke staze toliko teske da ces samo da se nerviras, ne i da uzivas u igri. To nije poenta svega.