{MT} Sea of Thieves

Ubaci me u prijatelje, Danijel i ja veceras najverovatnije igramo od 23h pa na dalje. U stvari skoro svaki dan u to vreme. Nick: gagy2222

1 Like

Hm, istice mi live trial a i nisam siguran da bih nastavljao. Sinoc sam se bas nesto smorio igrajuci sam, nigde zive duse. Mozda produzim live. Jel ima neke veze sto igram na Xboxu, da li je cross play, ako vi igrate na PC-u?

Stigli i papagaji :joy:
Veliki update bio.
Ne secam se da je bio vulkan?

4 Likes

Haha zapravo sam igrao sa 2 druga jedno nedelju dana. Brzo smori igra, ogranicrn sadrzaj. Ovako izgleda lepo.

Ja upalim s vremena na vreme.
Odradim par misija zlato i jurim kosture.
Pre svega uzivam u zamisli boja i grafika koja je bas perverzija, popijem grog pa pegliram, odsviram koju pesmu malo zezanje sa slupom sam bez ikoga i to je to.
Prava igra za opustanje zivaca.

2 Likes

Igrao ja do skoro i odustao. Imam osecaj da igra ima ogroman potencijal koji nije iskoriscen.

Da navedem par stvari.
No Mans Sky, u 2 godine ljudi su promenili igru, Sea of Thieves-u je vise od godinu dana trebalo da doda papagaja i majmuna koji ne rade apsolutno nista. Transformisu se sa jednog mesta na brodu na drugo. I to sve naplate i pritom ih zagrizeni fanovi opravdavaju kako treba da naplate, da poboljsaju buduce update.
Piratska igra → nisu imali papagaja godinu dana → naprave papagaja i naplate → papagaj ne moze da vam stoji na ramenu → molim?

Jedino u igri sto se moze kupiti (a da nije pravi novac) je kozmetika… Kraj vica.

Sad su uveli monthly updates da osvezavaju igru cesce, od kad su to uradili ja je vise ni ne igram, sve isto. Gde su velike luke, velika ostrva, britanci, francuzi, spanci, konvoji brodova, man of war, bounty sistem, bilo sta drugo da nisu misije ‘iskopaj i donesi’.

Arena, igra li to iko? Verovatno pomislili da ce se ljudi primiti na to kao i na Battle Royale, tezak promasaj, mogli su uloziti resurse u nesto pametnije.

Zamrece ovo veoma brzo ako ne urade nesto pod hitno. Pratim na redditu igru i mogu reci da ljudi vec odustaju od igre, jer su updateti em spori em siromasni.

Ign je iz nekog razloga uradio 2020. review i igra je navodno napredovala i bolja je nego pre, pa ako nekog zanima …

Pošto je Game as Service tip, vremenom se sadržaj proširi i sada ga ima podosta, od PvP, PvE do istraživačkih avantura.

probao ja cim sam nabavio x, nisam se snasao nikako, ovde verovatno treba neka dobro uhodana ekipa u kojoj svi znaju sta treba da rade, a ja kao s’marsa da sam pao :rofl:
inace bas lepo izgleda

1 Like

Ovde ako nemas ekipu mozes samo da poljubis vrata.

Trenutno na Steamu 41K concurrent players, a pozitivne recenzije su na 80%. I dalje top seller. Nice!

2 Likes

Wow, pa to su zaista ozbiljne brojke, jos kad se uzme u obzir da je to samo steam. Gde je MS store i Xbox. Igrao sam je malo ali ja slabo volim tematiku sa piratima, mada je sa drustvom sasvim ok.

1 Like

Da da, ovo su više nego super brojevi, bez MS Store, Xbox One i Game Pass igrača.

Na Twitchu je među top 15, ispred R6 Siege, PUBG, Overwatch i Apex Legends.

Nije propao nego je SoT trenutno popularniji. Da je propo to bi mogao reći i za ostale igre ispod…

Dal je i dalje ovako il se situacija malo promenila ?

Nisam je igrao dosta dugo tako da ne znam kakvo je stanje. Problem je sto kada igras sa random ljudima to be ispadne dobro. Samo gledaju kako da te zajebu, trolaju. Jednom sam igrao sa nekim likom i dosli na neko ostrvo da resimo neku misiju. Kako sam ja sisao sa broda brat se okrenuo i stavio me. :joy:

1 Like

Možeš koristiti Looking For Group opciju na konzoli i da napišeš kakvu bi ekipu želeo. Sigurno će se neko javiti kome je stalo do fer co-opa. Mada, to su sve gusari, nož u leđa je sastavni deo lopovskog života.

Imas SoT discord server gde mozes pronaci ekipu. Igrati sam je i dalje jako dosadno.

  • Sea of Thieves has been played by more than fifteen million players since launch in March 2018.
  • June 2020 was the biggest month so far for Sea of Thieves, with over 3.3 million players setting sail.
  • Sea of Thieves has sold over 1 million copies to date on Steam since its launch on June 3, 2020.

Kakav obrt je igra napravila od ozlaska do danas. Ukupno 25 miliona igrača a i dalje se lepo prodaje :slight_smile:.