[MT] Red Dead Redemption 2

Ovaj citat iz eurogamerove recenzije pogadja sustinu zasto mi se rockstarove igre ne svidjaju:

…the main missions stick too rigidly to the aging template of heading out to a point while characters chat amongst themselves, and when you get there, too often all you’re allowed to do is perform a handful of quick-time events and engage in the inevitable shootout.

E bas to!! Naprave onoliki svet, sve te misije i detalje i likove, i onda te voze niz usku prugu, gde ti bukvalno na svaki korak kazu ‘uradi ovo’, ne smes da prdnes (dizvinete) bez da ti igra dozvoli. Fleksibilnost nula. A pre toga deset minuta voznje dok likovi caskaju. Uh!

2 Likes

1 Like

Hoću li izaći iz ovog snijega ikad? Dva sata igram, nisam nigdje stigao. :smiley:

2 Likes

Jel zna neko za ove preorder bonuse kako se dobijaju? Gdje se redeemuju?

Koji je to sajt Santa? Na Google mi izbaca deda mraza…

Dajte tog Santu :smile:

Valjda Sancta Domenica.

2 Likes

Pocetak je pomalo dosadnjikav pa sam zaspao sinoc. Imam slican problem kao @Stevvva samo sa Fifom.

Dijaloge nije bas pisao Tarantino, daleko su od organskog Naughty Dog nivoa, pa cak i od svog standarda iz GTA. Pola sata i jace traje dugacka cinematic sekvenca u koju je zabasuren tutorijal i jedno napucavanje. Definitivno su podigli “reziju” na visi nivo, igre pocinju da lice na pravi film sa sve uvodnom spicom i profesionalnim voice actingom. Sneg je lep, mada nemam osecaj spektakularne grafike kao u God of War. Ipak je open world, pa mozda ne treba to ni ocekivati. Ne’am ni 4K HDR, mozda je i do toga.

2 Likes

What he said. Izvukoh se iz snijega nekako. :smiley: Igra je stvarno očaravajuća, gomila sitnih detalja iskače na svakom koraku. Najbolje od svega, svaki NPC je jedinka za sebe i vodi život za sebe, i sa svakim možeš da ostvariš interakciju uvijek sa različitom reakcijom i dijalogom. Jedino što mi malo smeta je osjećaj tromosti kod Artura i povlačenje igle na oružju prije pucanja što izaziva nekad zakašnjelu reakciju. Pretpostavljam da će se ovo skratiti posle, bilo kod boljeg oružja bilo sa povećanjem Arturovih statsa.

Šta su sve zgurali u igru, nevjerovatno.

1 Like

Ja sam blizu odluke da kupim igru I nosim ps4 na put sa sobom, posto tesko da cu moci izdrzati da cekam jedan dan sedmicno da igram.

I kupi majcu “RDR2 ne sme da trpi zbog posla” :joy:

1 Like

Je li igra neko u first person modu?

Ljudi jel zna neko kako pristupiti logu gde je lista tip’s-a koje dobijamo od ljudi po mapi.

Primera radi: Oslobodio sam jednog robijasa iz lisica i dao mi je tip da X lokaciji ima kuca i tip koji je bogat itd itd i sve mi je to lepo zaveo u neki Log kojem sam pristupio istog momenta drzeci OPTIONS dugme. I sad kad zelim da nadjem taj tip da odradim ne znam gde da ga nadjem. Sve sam zivo prekopao i nigde toga nema.

Ja ne znam kakvi ljudi prave svadbu dan pošto je izašao RDR2, ali eto završih na jednoj takvoj.

Ljudi su tako neuviđavni. :stuck_out_tongue:

6 Likes

Mladozenja, da lakse zapamti kada je godisnjica. Logicno!

5 Likes

Probacemo posle kad udjem ponovo da igram. Ako ne onda cu morati da jurcam da mi opet neko da ili tip ili nesto da otvorim taj log.

Sto se tice love ako vam treba resite ona 2 treasure hunt-a i dobijate 3500$. Trebace vam oko pola sata do sat vremena za to.

1 Like

jer*

jel*

5 Likes

Heheheheh nisam ni provalio da sam napisao jer. Strasno. :rofl: