[MT] Red Dead Redemption 2

Nije mi jasno zasto barem One X nema podrsku za 1080p 60fps

Verovatno zbog multiplayera, da ovi sa X nemaju prednost u odnosu na OG i S vlasnike. A opet, mogli su samo za kampanju to da urade. Možda ubace u narednom periodu neki patch.

1 Like

5 Likes

Ekstra su ocene ali i fantastično kako radi na X-u. Sada tek mogu misliti šta će sledeća generacija doneti. Witcher 3 ona E3 grafika? :heart_eyes:
Je l’ igra neko sa foruma i kako izgleda za sada?

Kako da igramo kad nije izašla? Osim možda ona fora sa menjanjem regiona. Kod mene za 9h22min.

ja cekam dostavu hahahaaah kamaaaaaaaaan :smiley:

1 Like

Za one koji su kupili na disku pitam… Ortak je igrao sve igre po 3-4 dana pre izlaska. Pa sam mislio da je neko ovde ranije dobio igru …

Jbt ko ce docekati veceras.

Izgleda potpuno neverovatno.

1 Like

Morao na posao, samo sam uključio dva minuta da me želja prođe. Danas u 17:00 počinje maraton. :slight_smile:

1 Like

Idemo polako :grin:.

8 Likes

Faq, sad treba cijeli dan da gledam ovakve postove, nemate srca… :smiley:

5 Likes

A imao si srca da napises da se vracas u 17h sa posla, to je kod mene misaona imenica :smiley:

1 Like

Mislim da cu kurira pivom da castim, ako dodje do 12h…

Meni bas dosla igra pre pola sata, upravo se instalira.

Nego sam hteo da kazem uzeo sam naj obicniju verziju diska i dobio sam celu mapu igre velicine oko pola metra sa pola metra uz disk. To je car kupovine igre na disku sto je nekad bilo uobicajeno, znam da je @padawan cesce komentirao kad bi bilo nesto u veze te teme…
A ne kao drugi izdavaci kupite igru na disku unutra samo disk ili ponekad beznacajan flajer a ako ubace neku mapu ili tako neki dodatak odmah nalepe etiketu nekog izmisljenog editiona koji se dodatno naplacuje. Uglavnom jos jednom Rockstar kapa do poda :trophy::trophy:, stvarno sam odusevljen.

8 Likes

Takodje stigla, igra je inace na dva diska :joy:

3 Likes

Ja upravo instaliram taj drugi disk :slight_smile: , ma sve laganica uz kavu, “taman” zena mi ide na posao …:slight_smile:

1 Like

Slomio sam palac na nozi tako da sam na bolovanju jos neko vreme, taman u pravo vreme :slight_smile:

2 Likes

nemoj da sutiras u tvrdo kad puknes tiket :smiley:

1 Like

Dnrdajte se vi sa instalacijama i čekanjem kurira. Ja do tad pregazim pola igre :joy:

Elem, igra izgleda i radi na običnom ps kao san. Čudo šta je RS uspeo da izvuče iz ove studije.

6 Likes