{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Nemoj Božo, laskavče stari😂

svejedno nema veze, u pubg mi je generalno bitno da se zezamo i druzimo, a usput mozda i pogodim nesto, samo pazite da to ne budete vi :smile:

3 Likes

Friendly fire se u narodu zove daily chalange :joy:

Koju god igru da igramo u HC, neko mora da poubija svoje saigrače, tako da kada se to desi prvi put, dobilo je naziv - završio sam daily chalange :joy:

1 Like

Samo najaviš svoju blizinu potencijalnom ubici prijatelja i nema problema

Što bi se reklo, ala me je usralo:
1 in 1000 shots (PUBG) - YouTube

5 Likes

Hahah kako covek zna da se kamuflira :grin:

1 Like

Naradio sam se za ovo samo tako. Nikad više.

6 Likes

Imao sam nekih ludo dobrih partija blizu 20 killova ali ova je debelo nadmašila sve. :slight_smile:


4 Likes

Zasto mobile…

Uglavnom ne igram mobilne igre, jasno mi je da su to pojednostavljene verzije svojih starijih i boljih rođaka sa PC i konzola. Ovo je otprilike jedina igra koju redovno igram na ipadu i ne mislim stati, a rećiću vam i zašto.

Ne znam kako je sad, tad kad sam pre neke tri godine prešao na mobile on je bio miljama ispred konzolne varijante u mnogo toga. Brže partije, bolja grafika, stabilniji ping, autoloot (mogao si, a i sad možeš, da u settingsima napraviš preferencijalne attachmente za sve puške, pa ne moraš sam da prebiraš po podovima i rancu i samim tim je partija fluidnija), više mapa i opcija, lakše nišanjenje, itd.

A da je lakše ne bih rekao, možda u prva dva-tri tiera, tek sam posle tri godine uspio da dođem do ACE nivoa, doduše pola od toga je zbog enormnog broja cheatera.

I to je jedina zamjerka mobile a prednost konzola, imbecilni anticheat system i još imbecilniji report review koji rade sami igrači crown i višeg nivoa koji odrade jednostavan trening za to, a koji su većinom i sami cheateri i štite jedni druge.

I što @ninja neće da igra mobile sa mnom. :cry:

I pored toga, uživam u mobile više nego što sam ikad uživao u konzolnoj verziji.

4 Likes

Ajoj ja sam isto pičio mobilne neko vreme kao lud onaj South Park phone destroyer sam bio i u klanu, dobro smo se držali neko vreme :grin: i malo COD :sweat_smile:

2 Likes

Od mene nisu marke dobili a ni neće. :grin:

1 Like

Naravno,drago mi je da se igra oporavlja

Ja kupio na dva profila po 15$ platio.Isplatio mi se svaki cent

Fino :slight_smile:

6 Likes

Nova mapa može

4 Likes

Vise se radujem 4k60 opciji nego mapi :upside_down_face:. Napokon su se setili da postoje nove konzole.

3 Likes

Krenuo update

3 Likes

Update a čitava igra se skida,koliko je to traljavo sa njihove strane