MT: Need for Speed Payback

Kad bi dobili jedan posten remaster Underground 1 i 2 sa istim soundtrack-om, to bi bila pobeda. :slight_smile: Ali nikad oni nisu ni slusali fanove.

2 Likes

U to nema sumnje. :slight_smile:

Ma, NFS je propo odavno. Plus je EA ugrobario Criterion. Nek zakinu jednu godinu NFS a puste Criterion da izbaci novi Burnout a da NIJE open world kao Paradise nego da lici vise na trojku ili Revenge, bog da ih vidi.

2 Likes

Jbg,nama niko ne brani sa igramo Burnout i Underground 2 :joy:

Zašto misliš da ne igramo?Mi hoćemo i nastavke da izdaju :wink:

Odigrao sam danas par sati Paybacka. Nakon platine u 2015, ova igra mi deluje koplje ispred prethodnog dela.
Grafika je mnogo bolja. Nazovimo “prica” je postojeca za razliku od 2015.
Vidim DAN i SUVO vreme. Ako me je nesto nerviralo u 2015 jeste do da je noc non stop i ako ne pada kisa, asfalt je mokar.
Najvise mi se dopada off roading i drift.
Ono sto mi jako na zivce ide jeste speed cards. Karte koje dobijam nakon svake pobede za upgrade automobila.

1 Like

Ja vec dve noci(do jutra) igram, ma odlicna je igra, daleko bolja od NFS 2015, po svemu…ima par sitnica koje su trebali drugacije napraviti kada je mapa i meni u pitanju…ali dobro ne utece na gameplay i prica koji nisu nista losije od NFS 2015, dapace…Btw. Takodjer uzeo platinu na NFS 2015…

EDIT:
One Drags utrke mi jedino - kidaju zivce…Problem je sto igram na 55" sa manje od metar udaljenosti, pa ne mogu gledati(pratiti) gore liniju, dole brzine i gledati cestu…a sve to treba pratiti u isto vreme za preci misiju, pre blizu mi je tv…

Drag race…odlicna ideja, ali previse izvestaceno…ovde su ga preterali…auto sa 150hp se digne na zadnjaka…yea right…
Mogli su malo “realnije” to da naprave, u smislu da sto vise konja imas to je veci ‘wheelie’ a gotovo nepostojan do 500-600hp pa tek onda da pocinje progresivno rasti

Ma realno da su se samo malo vise potrudili, a mogli su sigurno, sto se vidi po igri, mogao je ovo biti jedan medju najboljih NFS delova. Ali vidi se da je ovde EA ““odradila kraj igre”” - (izbacuj to sto pre…), a ne Ghost Games…Nikakva novost kada je EA u pitanju.
Sve u svemu igra je za dva koplja ispred NFS 2015.