{MT} Mass Effect 3

Quote sa drugog foruma. Ako neko ovo može da potvrdi bilo bi sjajno…

Eh da. ima jos jedna stvar oko prenosa sejvova, mada je nepotvrdjeno. Ukoliko ste posle poslednje misiji nastavili igru, save se ne moze koristiti u me3. Samo ukoliko ste kliknuli “back to menu” ili tako nesto. Ne znam kako onda treba odigrati poslednji dlc.

ma nije istina ja sam prvo presao me2 i posle toga nastavio igrat sve dlc misije i evo bez problema sam prebacio sejv

glupost

EDIT

Ahahahaha, INSANITY level tezine. Prvo tesko je kao Ninja Gaiden , ali to nije sve, posto sam odigrao nekih 2 sata a nisam gledao ach-nemam obicaj to da radim, reko da pogledam sta se dobija za INSANITY, vidim lepih 75G, vredi muke, i onda shvatim da to vazi ukoliko ne pomislite da promenite nivo tezine nakon prologa. Drugim recima, sada se mucim, a ne mogu da se setim kada da li sam nesto cackao, vracam se na NORMAL, nemam zivaca, ono je bolesno.

Eurogamer je raspamecen novim mass effectom.

taken as a whole this is arguably the first truly modern blockbuster, a game that transcends the genre boundaries of old and takes what it needs from across the gaming spectrum in order to finish its story in the most compelling, thrilling, heartbreaking way possible. Few gaming sagas come to a definitive close, but this one signs off in breathtaking style.

Poceo sam da igram na PC-u zbog sejva, ne igraju mi se kec i dvojka ponovo. Zadnji put sam neku ozbiljniju igru na PC-u igrao ME2. Dakle, prvi put posle godinu dana igram nesto na kompu i odmah problem! Necu da vas smaram sa problemom jer sam odmah obrisao igru i skinucu za 360 ME2. Je**m ti PC gaming.

Ja je skidam za PC, tako da reci, da znadem sta me ocekuje? :slight_smile:

Evo igram vec 5 sati i neznam sta da kazem.
Nekako sam razocaran, sve mi je ovo previse jednostavno. Skoro pa nije RPG. Citadela je naprimer…pusta (?)…
Dvojku bih mogao ponovo da igram bez frke, a ovo neznam da li cu zavrsiti i jednom.

za sve one koji su propustili pricu mass effect 1 i 2 a hoce da igraju mass effect 3, evo ga deseto minutni clip.
dobro je da ga pogledaju i oni sto su igrali da bi utvrdili gradivo :slight_smile:
klip je na srpskom, pa ko ima problem sa engleskim ne mora da se plasi :slight_smile:

Moram da priznam da i meni citadela izgleda vidljivo manje naseljena ali pretpostavljam da ce kasnije mozda da se otvore nove lokacije jer su za sad dostupni samo savet i bolnica.

Drugi problem vidim u tome sto se izmedju drugog i treceg dela dogodio LA Noire pa u odnosu na isti facijalne animacije Separda i kompanije izgledaju ukoceno i bezivotno, narocito kada treba da docaraju emocionalni naboj ili osecaj zabrinutosti za sudbinu cele planete. Problem je utoliko znacajniji sto se veliki deo igre sastoji u dijalozima sa krupnim kadriranjem.

Posle nekoliko sati igranja mogu reci samo da je igra odlicna. Nista manje, niti ista vise nisam ocekivao od nje, a to je problem kod ljudi, previse ocekuju od igre i zato im je bezveze. Pocetak je malo dosadan, ali posle sat-dva bude zarazno isto kao i ME2.

Nije se mnogo stvari promenilo u odnosu na ME2, pogotovo je graficki, i da, grafika je ista kao i u demo-u, i mogu reci da odlicno optimizovana (PC verzija barem). Prica je odlicna kao i uvek, mozda malo manje izbora teksta ali opet, daleko od loseg.

Za sad je odlicna, ispunila sva ocekivanja (sem graficki mozda), tako da odoh ja da je pikam jos malo. :slight_smile:

[h=1]

[/h]

Upravo sam zavrsio ME3 i mogu reci samo, svaka cast Bioware-u, ceo serijal je neverovatan a ni kraj vas nece razocarati.

No, jedna veeeelika veeeelika mana igre jeste to sto je dosta nejasna. Pod tim ne mislim nejasna kao prica, nego dijalozi su losi i ne shatim svaki put sta je neko hteo da kaze i samim tim izaberem pogresan odgovor i umre/ne umre neko, ili uradim nesto sto nisam hteo i zabrljam celu igru.

Isto tako, na kraju igre (ne brinite se, ne odajem kraj, nisam lud)

Ali sve u svemu, igra je odlicna, da li je moglo bolje, naravno. Pogotovo graficki, ima dosta razlike u predelima. Neki su prelepi dok su drugi veoma losi, sa niskim teksturama itd. Citadel je od prvog dela sve ruzniji ne znam kako.

Igra bi od mene dobila 9.0 a ako stignem napisacu i review. :slight_smile:

au al si je zbrzao za 2 dana, pa sto nisi gustirao i uzivao malo :slight_smile:

Ne mogu da verujem da si je vec presao. :happy Pa jesi samo projurio kroz igricu ili si se bas trudio sve da odradis? Koliko sati realno igranja ima?

pa realno je do tebe. ljudi prijavljuju da su presli dvojku za 13-14 sati, meni trebalo 40

Ma ja volim bas da sve aposlutno sve da opajam. Sebe ne uzimam kao reper. Racunam nekog prosecnog igraca. Ali predpostavljam da je oko 15-20h znaci ja oko 40

čuj prekuco je već…
dvojka se za nekih 40 sati može fino s guštom preći, ko što i ME3 zaslužuje jer ova igra ne zaslužuje da se procallofdutyiše kroz nju :smiley: (koji izraz.)

ja sam na 20-om satu ne vidim da je blizu kraj, a Escape nije ni cudo da ti je nejasna, verovatno si samo x-ovao kroz dijaloge:)

Ja sam sa sidemisijama koje sam pokupio na putu main price bez dlc-ova za 10 sati presao. Sve X kroz dijaloge. Jbg ko mi kriv da ucim ceo ME univerzum napamet :smiley:

Mass Effect to ne zasluzuje…ja za vreme ME2 nisam isao u skolu dok nisam sve odradio i odslusao svaku konverzaciju
To sto si ti rekao jedino radim u nekim igrama koje igram samo zbog achivosa ali to su neke gluposti ili kako ih Pscarface zove oni tvoji leptirici xD

BTW