MT: God of War

Nisi napravio problem, nego je igra takva. Ja sam mozda dve sporedne misije prešao i negde sam na dve trećine igre, a overpowered sam. Barem na normalu je tako, verujem da je na hard drugačije, ali sam jedva izašao iz tutorial zone na hardu, tako da sam spustio na normal. Sistem levelovanja je drugačiji nego kod rpgova, zavisan je od opreme, a oprema zavisi od napretka u igri, tako da eto…

svi vi koji mislite da ste OP probajte poslednju valkiru…hahahah, 4 sata sve ukupno mi je trebalo

Reci koliko ti je trebalo za prvu da iskalkulisem koliko sam najebo :joy:

Ja sam poslednju spicio za 7 minuta iz prve. Prvih 5 mi je bilo problem

najebo si u svakom slucaju :rofl: nema pravila koja ce ti biti prva posto to zavisi od tebe na koju ces naleteti prvo, neke sam iz prve dobijao, neke 15min a neke sat vremena…ali ta poslednja glavna koju dobijes kad pobedis sve ostale mi je ogadila igru hahahaha

Nisam pominjao valkire, to je valjda end game content. Ne želim da zvucim kao da je igra loša, igra je sjajna

Overih igru i tek sam onda shvatio koliko sam bio temeljan u prelasku.
Ostalo mi 3 skrivena blaga, 4 artefakta da nadjem i nešto malo onih gavranova :slight_smile:

Samo da overim Valkire i eto platine :slight_smile:

2 Likes

Drago mi je da moze i tako, ja ostavljao loot u kovcezima koji je nemoguce jos da otvorim. Ostslo sve sto video sakupio, OCD :joy:.
Koliko sati gameplaya?

Pa u pravu si, ali Fortnite i PUBG su kocka, mogli su da prodju kao nekada Battlefield Heroes ako se secas.

God of War, Uncharted, Tomb Raider su sigurica… Koliko god ulozili isplatice im se.
E sad ako je u pitanju novi IP i single player kampanja, e to je vec rizik. :slight_smile:

Zato Ubisoft moze napraviti igru u svemiru gde ces se na Marsu penjati na nekoj kulici i skakati dole u seno, nazvati je Assasins Creed i dobiti lovu… Unfair

Jesam jedini koji jos uvijek nije dobio preorder god of war?
Narucio sa shop to,poslali su 18.4 i nista jos uvijek…
A sto je najbolje,narucio sam tjedan poslije “a way out” za xbox i doslo mi evo prosli tjedan,a god of war jos nista…

Nemam ideju koliko je potrajalo, baš sam probao da nadjem info unutar igre, ali nisam našao.

Ako neko zna gde može da se pogleda utrošeno vreme u igri neka javi, baš me zanima.

1 Like

Pa, nije bas da nije u pravu

Minor spoilers

Sa nekim stvarima mogu da se složim, a sa nekima ne.
Generalno je istina da ima šetanja kroz glavne misije, ali nije strašno i ima smisla.
Ima manje sporednih misija nego što bi trebalo po meni, ali šta je tu je, ipak je ovo zamišljeno da bude proširena SP linearna igra, a ne pun RPG sa open world sistemom.
Ono što mi je najupečatljivije kao greška je da XP-a ima gomila i da mi trenutno pri svemu otključanom stoji preko 200.000 ne iskorišćenih poena, što je neverovatna greška. Na primer ubiješ valkiru, evo ti 15.000 XP ali nećeš moći ništa sa njima da uradiš, jer si već sve uradio.

Sve u svemu, ništa od navedenog, nije pokvarilo igru, da bi sada rekao neću da je igram zbog toga ili da igra ne valja zbog navedenih stvari.

Derluje mi da sam na par sati igranja do platine, a to će biti 4-ta platina na PS4 :smiley:
Toliko o tome, da li je igra dobra ili ne.

1 Like

Ma igra je super, ali stvarno su bosovi isti, ima previše bektrakinga za moj ukus, xp je potpuno besmislen, sajd kvestovi nije trebalo da postoje što se mene tice. Ovo je skroz linearan SP, i zbog toga je igra dobra.

Igra je ok ali meni licno nije ostavila vau efekat.Posebno mi smetaju jedni isti trolovi samo u drugim bojama.Bas nemastovito od strane developera.Vise sam bio impresioniran sa trojkom svojevremeno kada je izasla.Kratos je bio veci bad ass a I sami bossovi su mi bili bolji nego ovi sada.Gfrafika je ekstra,prica je dobra ali ipak je Witcher 3 igra ove generacije bar za sada.

Tako ce ostati. Tesko ce sta nadmasiti W3.

W3 trenutno nema konkurenciju. Mada, ne treba mešati babe i žabe, rpg i koridor shutere :slight_smile:

2 Likes

Photo Mode konacno dostupan :slight_smile:

5 Likes

Igra mi zasad skuplja prasinu, sem onih par sati sto sam odigrao na pocetku. Cekam da lukac i lidija odu za srbiju u junu pa da mogu na miru da nastavim.

Malo me brinu ovi negativni komentari, al racunam da je igra odlicna uprkos manama kojih sigurno ima. Meni je prvih sat vremena ostavio toliko jak utisak da ce igra morati bas da zabrlja pa da to pokvari.

Negativni komentari su mozda jer je neko ocekivao pravi rpg.

Ovo max linearno, istrazujes u ogranicenom delu. Vracas se nazad da resis nesto sto nisi mogao ranije.
Ima GOW smek, ima i iste gow nedostatke, mozes da ides dotle i to je to, ovo ne mozes da preskocis itd.

Za sada 9/10. Juce igrao 2h, od toga 1.5 h side questove i exploring. :grin: Verovatno ce tako biti i danas jer sam dobio jos 2 side questa.
A sto je najjace imam 10-13h gameplaya, chapter 7/17 :joy:

2 Likes