{MT} God of War Ragnarok

Probao i ja ne ide

1 Like

Dosao sam do dela gde su patuljci, ne znam za sad ravna linija sa igrom, prvi deo mi je daleko daleko bolji. Nadam se da ce se to vremenom menjati. Znam kad sam seo prvi deo, odigram po par sati jedva ugasim, ovo sad bukvalno kao na silu.

Biće bolje kasnije, samo igraj.

A rekao sam ti, nisi slusao :grin:

1 Like

Ja 35h u igri i još ne nazirem kraj, postalo mi malo zamorno ono istraživanje da budemm iskren. Kad vidim text “New region discovered, check your map” i onda otvorim mapu i vidim sve nulice na listi gde imam bogaoca da nađem, već se preznojim. Kad vidim linearnu regiju gde nemam šta da lutam i preturam, prosto mi duša dane :joy:

2 Likes

Ja odustajem na neko vreme od Ragnaroka, ne lezi ki trenutno i bas je mucno. Inace necu raditi side questove, samo story me zanima.

Kao sto sam i mislio… Predhodni deo je neuporedivo bolji …
Ovaj su nažalost podbacili…
Ja isto 3-4 puta krenuo da igram i sve na silu na kraju batalio.
Nesto fali, sta ne znam .
Ali je jednostavno, dosadan …

2 Likes

Ja jutros krenuo prvi, prvi :grin:
Kad je Kratos bio mlađan momak :sweat_smile:

1 Like

Lepo sam pisao od starta da je lozenje mozda preuranjeno i krajnje neopravdano.
Pogotovo te ocene 10/10

1 Like

Covek procita pojedine postove i tacno se seti razloga zasto ignorise isti. :rofl:

Meni je igra baš odlična, gustiram je fino polako i ne obazirem se na komentare.

2 Likes

Igra je ok. Ali u zeli da spoje suvu akciju i RPG nisu napravili ni jedno.
Mnogo ima istrazivanja a opet je linearna i ogranicena da ne mozes travku da preskocis.

1 Like

Meni se prica svidja, problem mi je sto me zanima sta ce dalje da se desi i onda prc “new region discovered - ganjaj vrane i kovcege” :joy: Ovako generalno nemam na sta da se pozalim sto vec nisam pomenuo. Borba je malo podbacila i mapa mi je ocajna. Ostalo mi je sve kul. Mozda sam malo prezasicen istrazivanjem jer sam odmah sa prethodnog dela presao na ovo, ali svakako se rado vracam da nastavim da igram. Mada kontam da sam na nekih 70% story-a. Valjda… :joy:

Upravo sam dobio koplje za oruzje, onaj deo kad se Odin pojavi po drugi put da prica sa Kratosom i tu sam stao.

1 Like

I meni je mapa uzas. Ali ovo sto si pisao mozda si se malo umorio od istrazivanja.
Bas to je problem. Kada to osetis to je lose.
Na kom si satu igre?
Ja sam na nekom 30-32h ali ja sam uzasno spor.

Ja sam na 35h, vala prevrnuh sve za sada sto moze. Probao da koknem neku likusu sto mu valjda dodje zamena za one Valkire u prethodnom delu, jednu ubio lagano, dosao kod druge i pravim dobar damage ali me ona iz dva udarca pokosi tako da sam podvio rep i idem dalje pa cu da joj se vratim uskoro. :joy:
Ma ja to gledam na nacin ako me igra vuce da joj se vratim stalno, za mene je to dobra stvar tako da nema greske, ovde uzimam platinu i to je to.

Verujem da je igrica odlicna, samo sto je izgleda mene volja prosla i nisam dovoljno iskulirao da uzivam u prici :slight_smile:

2 Likes

Zbog monitora :smile:

Da, necu videti koliko je bistra voda :grinning:

3 Likes

Da, ima tih lokacija gde aktiviras neke heroje sa kojima mozes da se boris.
Mene su isto odrali kao vola pa sam resio da ojacam pa cu probati ponovo.

To je verovatno, puno je to sati gotovo istog sadržaja odjednom prelaziti…
Odličan je nastavak, nemoj propustiti ako ti se prethodni svideo.