Mortal Kombat 1 reveal trailer

Fak

4 Likes
2 Likes

Najlepša stvar koju sam pročitao je da nema za ps4 i xbox one. :joy:
Trailer mi ništa ne znači, samo gameplay. 11 je bio top dok je 10 bio krš živi. Devetka isto top (možda i najbolji po meni) tako da idu putem gde jedan deo ubodu, drugi zaseru. S obzirom da je 11 bio top, skeptičan sam za ovaj :joy:

2 Likes

ESRB:” likely mature 17+”


3 Likes

Brutalno!

3 Likes

Iskreno sa ovim Kameom su usrali svu lepotu igre…

Ni ja nisam fan toga, teška glupost. Vidi se da nisu imali ideja nego kao ubacuješ drugog lika tako s vremena na vreme da imaš više opcija za comboe ili šta god. Bezveze…

Po svoj prilici imacemo 2 jaka naslova ponovo, i Street Fighter i Mortal Kombat imace odlicne ocene i svoju publiku.

2 Likes

Plus novi Tekken.

2 Likes
2 Likes
2 Likes

Prejako izgleda, samo jednu manu ima - cameo system.
Deluje mi kao da je dodat samo radi promene, nekako je out of style. Uništava imersiju po mom mišljenju.

1 Like

Isto sam mislio, ali ako si dobar igrac i aktivno igras idi u MK11 i uzmi assist fighter i probaj combo, moze biti zanimljivo

Isto je i kod mene, pogotovo će da mi ide na živce kada u dlc-eve budu gurali te cameo likove umesto glavnih likova u roster. Pogotovo što sam video likove i skinove za cameo likove koji su mi bolji nego što su oni ponudili. Vadiće se na foru kako imaju sve likove za igrače, a pola dobrih stvari samo da nam zamažu oči sa tim cameo likovima. Hoću Jax-a, Kano-a i sl da mogu da ih biram ovako, a ne u pozadini da sapliću kao i pobegnu. Ali dobro, vidim da Ermac stiže, iako izgleda kao mumija :joy:

1 Like