Molim vas za savet u vezi novog Betmena

Da moguce je.Verovatno ce se vecina vas zgranuti ali ja kao veliki betmenov fan jos uvek nisam odigrao Batman Arckam Knight igru iz razloga sto je nemoguca za igranje,inace sam skinuo piratsku verziju preko interneta.Naime cekao sam da izadje takozvani Interim patch koji ce popraviti teksture u video igri.Interim path bi trebao da je vec izasao do sad samo ja jedini izgleda neznam gde,nemogu naci ni novu verziju igre ni novi path.Ako mi neko moze pomoci gde bih mogao da ga nadjem ili novu verziju igre ili samo path.Hvala unapred.

Koliko vidim piratsko izdanje tog patcha ne postoji , sad mozda se pojavi ne znam … takodje obrati paznju na to **Ne znam , bez ljutnje :slight_smile: **

Izasao je patch odavno, i popravio dosta stvari. Igra radi skroz dobro, a onaj rant koji je po netu da se igra dalje raspada je rezultat toga sto ljudi koji su svoje masine platili 1500+ eura ne mogu da igraju onako kako bi trebalo. Sto znaci da jeste popravljena igra ali nedovoljno. To nek te ne muci kad ja sa grafickom karticom koja je stavljena kao minimum sam odigrao igru sa podesavanjima na high bez problema sa nekih 30-35 fps. Opet ponavljam da igra ne opravdava hardver i da je i dalje lose optimizovana ali daleko je to od toga kako je u pocetku bilo. Sa tako neslavnim zavrsetkom, ne verujem da ce je krekovati, mozda hoce ali samim tim da ima vec preko tri meseca od patcha moguce da nece. Jer sa patchom updateovana denuvo zastita pa je potrebno ponovo razbijati a to nije lako.

Na sajtovima prodaju igru za 12 eura, tako da ako si toliki fan betmena, otvori se za 1500 dinara, kupi igru i odigraj kao covek. Ili cekaj patch koji mozda nece izaci. trece nema.

Da, igra je sređena većinom, tako da je sada itekako igriva, ja sam je uzeo pre dve nedelje i stvarno dobro radi, samo što slabo stižem da igram. :smiley:
Ako si fan Batmana ja bih ti preporučio da kupiš CD KEY jer novi patch pitanje da li će i kad će krekovati. Verovatno da hoće, ali je pitanje da li će to biti na primer u decembru ili u julu…

Videcu da li cu da kupim original,ako budem onda to neka bude polovna posto cu Betmena moci da igram samo na srednjim podesavinjima i original onda mi nista neznaci jel bi ti prodavao tvoj primerak.

Ne postoji polovni primerak, svaka igra se vezuje za steam nalog. Jedino da kupiš od nekoga ceo steam nalog sa betmenom.

Baš tako kako ti je nikola rekao. Ja sigurno neću prodavati, jer je igra vezana za nalog koji neću prodavati. Imaš da kupiš CD KEY za baš smešne pare i zauvek češ imati igru. Ili možeš da kupiš full igru na Steamu, valjda košta 50€ i da je pređeš i do kraja godine da refundiraš, to jest da ti vrate taj novac za koji posle možeš da kupiš neku drugu igru/igre.

Nerazumem prijatelju,znaci ja na internetu kupim igru,platim 50 evra i kad predjem zatrazim povracaj novca i oni vrate novac,a cd key kod koji kucam na sajtu pa dobijem tu igru jel sam dobro razumeo?

Steam ne prodaje fizicke kopije. Sve su digitalna izdanja. Kad kupis igru, ti ces za te pare samo dobiti code koji ti dozvoljava da skines igru. Kad je skines i predjes, mozes zatraziti povrat novca i oni ce ti vratiti novac i skinuti ti igru sa tvog accounta. I dobices povrat novca u smislu da mozes da uzmes drugu igru.

Ovako izgleda steam ako nisi video. levo je lista igara koje imam, one belom bojom su trenutno skinute i instalirane. Kad zatrazis povrat novca, ta igra ce nestati sa liste.

Veca slika

http://www.dodaj.rs/f/2Y/rj/23gFLRfv/steam.png

Skapiro sam znaci kupim u radnji Batman Arkham Knight CD key ukucam na stimu i to je to skinem igru ili direktno sa interneta platim 50 evra na primer jel tako?

Jel moze neko kratko upustvo za koriscenje Steama ili tako nesto nisam koristio ranije,ako moze mnogo bi mi znacilio

Ne. ne kupis u radnji, nego kupis na netu i platis internet karticom.

Primera radi:

Ovo je na steamu.

Save 80% on Batman™: Arkham Knight on Steam - kosta 49.99 eura

Ovo je na G2A sajtu koji prodaje igre

https://www.g2a.com/batman-arkham-knight-steam-cd-key-global.html - kosta 14.25 eura

Ako kupis preko steama, odmah ti se pojavi na listi i krece download igre, nema cd key. Ako kupis sa recimo G2A sajta, tamo ces dobiti “cd key” koji onda ukucas u steamu jer u steamu postoji opcija activate game on steam. I to je to.

Ako ne kupujes igru direktno preko steama, povrat novca nije moguc.

(U vecini slucajeva) Niko ne kupuje na steamu igre koje nisu taze izasle. Jer je steam kao nase prodavnice, nebitno koliko je vremena proslo, oni i dalje drze istu cenu. Dok na drugim sajtovima cene igara normalno padaju. Ja cini mi se nisam nijednu igru kupio direktno na steamu nego preko sajtova kao stoje G2A, jer su jeftinije.

Skines steam napravis nalog i nema tu nekog velikog pametovanja. Program kao i svaki drugi. Idi na g2a i kupi batmana, pa ako zapnes oko aktivacije kljuca na steam, javi se pa cemo te guideovati.

EDIT: evo ti najkraceg i jasnog uputstva kad kupis igru sa nekog sajta.

Kliknes oznaceno i pojavice ti se ovo

copy pasteujes kljuc i krece download igre. I to je cela mudrost.

EDIT2: Slobodno uzmi preko G2A. Ja sam uzeo preko 20 igara odatle, nikad nisam cekao code duze od 30 sekundi.

Znaci sad sam na Steamu,u gornjem desnom delu sajta ima instal steam,kliknem program se instalira napravim nalog,onda neidem na steam{jer je skuplji}nego idem na g2a sajt kupim product key od odredjene igre onda se vratim na Steam program ili nalog ukucam Betmena kad zatrazi key ukucam i to je to

pogledaj oznaceno na prvoj slici. kliknes activate product, otvori se prozor na slici dva tamo pasteujes kljuc koji si kupio i steam ce odmah znati da je to batman.

jel moram da se registrujem i na g2a sajtu i internet karticu,izvini ako sam dosadan sve mi je ovo novo za sad vec sam pola shvatio nije nikakva mudrost i dosta je prakticno.

U sustini ne moras, ali nije na odmet

Hvala ti neznam sta da ti kazem,otvorio si mi oci.Mada sam jedno vreme prestao sa video igrama ali ponovo sam im se vratio.

Jos samo jedno pitanje i da zakljucujemo temu,na G2A sajtu kad kliknem Batman Arkham Knight ima vise nekih kao nacrtanih osoba na kojima su razliceite cene sta to znaci?

@Drifter777
To su različiti prodavci, isto kao što npr. na kupujemprodajem prodaju istu igru 5 različitih prodavaca ali po različitoj ceni, kapiraš? Nije baš isto jer na g2a postoji Shield i te stvari, ali to nije baš važno jer prvi put mi se čini da ti je onaj shield besplatan, nisam siguran .
I stvarno, ne znam koje si godište, ali ipak trebao bi da poradiš na gramatici, bode oči stvarno …

Razliciti korisnici prodaju te kljuceve, dakle g2a ti je nesto kao limundo minus veliki broj prevara :smiley: samo obrati paznju na broj procenata, to znaci koliko je korisnik pouzdan. Ako vidis da je 99% -100% nema sta da brines. E onda postoji i g2a shield koji za svaku transakciju kosta 1 euro, i on ti je u slucaju da te neko ispali. Ako te ispale g2a ti refundira novac. To mozes i da iskljucis prilikom kupovine, ali ako te za*ebu, nema povrata. ja licno kad vidim da je korisinik od koga hocu da kupim 100% pouzdan, iskljucim taj shield. Na tebi je da odlucis

E, a ovo sto pricate da ti Steam refundira igru do kraja godine, no questions asked, kako im se to isplati?!? Pa zar nece ljudi masovno koristiti sistem da prakticno ‘iznajmljuju’ igre umesto da ih kupe?

Malo sam preleteo temu, mozda sam propustio caku koja sprecava zloupotrebu.