Mini tastatura za xbox 360 kontroler


Sta mislite o ovome? Mini tastatura za xbox 360 joystick, meni zvuci kull, pogotovo za xbox live chat, a mozda i za neke druge stvari. Ova tastaura dodje kao dodatak za joystick, jednostavno se nadogradi.
Da li to postoji kod nas uopste i da li neko zna gde bi se moglo nabaviti i za koje pare?

Ako ima negde, ili je polovno, ili novo a cena mu je kao nov dzojpad. Jos jedna stvar - znas li da moze bilo koja USB tastatura na Xbox?

Ma znam da moze bilo koja tastatura sa USB prikljuckom, imam tastaturu kuci, samo ovo je nekako kompaktnije, jer se nadogradjuje na redovan joypad, a samim tim bi bilo i bezicno, utaknes u joy, izvalis se na kauc i …:lol:
Cisto sam postavio pitanje, da vidim sta drugi misle i da li je skupo, ako nije sto ne bi sebi priustio :slight_smile:

ako je cena kao i novi controler onda ja mislim da je bacanje para :slight_smile:

Hehe, zavisi gde!
Kod nas nigde nema, ovaj dodatak u inostranstvu je 30ak evra, eventualno 20 ako vam se posreci. Ako je webshop, onda + postarina + eventualna carina, pa vidi dal’ se isplati.

Pa za ps3 bi mozda razmislio jer ima browser a za xbox 360 nikad! 30e je mnogo da je 15e to je razumna cena za ovakvu stvar

Imam ja dva komada (novi) na prodaju :slight_smile:
Ako je neko zaiteresovan, moze me kontaktirati na PM