Microsoft:"Ova konferencija je deo E3 prezentacije koji ljudi ne vole". QUE?

“This #XboxOne conference was the part of E3 people don’t like. We took that over and made it into an event (we) said ‘let’s talk about what we’re trying to do and get that out of the way. And that frees us up for E3.”

“That will free us up for E3 to just like, nail it on games.”

Giant Bomb’s Interview Dumptruck - Talking Xbox One With Microsoft’s Albert Penello - Giant Bomb

+++++

Giantbomb: Talking Xbox One With Microsoft’s Albert Penello

---   	 	 	_ Jeff: ‘I feel like going in we knew going in there would not be a ton games. I can stand to see some games [laughs].’

Albert: ‘Yes. You read the internet. When you go through this, you sort of know it’s going to happen. I kind of joke ‘’damned if you do, damn if you don’t’’. When I go back and look at E3, we always take a ton of stick for that part where we want to talk about the other parts the system does.

Jeff: ‘Exactly.’

Albert: ‘So we said: Hey, let’s have a briefing that sort of goes and talks about our aspirations and I hope [mumbles]. Everybody was super consciences of saying that like that is not what this one [conference] was. This is about talking the overall vision, announce the name, what we’re trying to do, give some context about hardware. That will free us up for E3 to just like, nail it on games.

(Further in the podcast)

Albert: ‘This (conference) was the part of E3 people don’t like. We took that over and made it into an event and said ‘let’s talk about what we’re trying to do and get that out of the way. And that frees us up for E3.’’
_

Dakle, uzeli su deo koji niko ne voli da bi objavili konzolu? PA ČIJA JE TO GENIJALNA IDEJA BILA ONDA?
Haj da vidimo za 19 dana o čemu se zaista radi.

Sad se vade kad su zar*li stvar, ajd da vidimo taj “dobar deo” prezentacije

Ne tako je i bilo najavljeno,da ce predstaviti samo konzolu,doduse ocekivao sam da ce govoriti o specifikacijama iste i pustati tech demo sta je konola sve u stanju da izvuce.

Heh svi su ih oterali u tri lepe i sad se vade, ako nesto brzo ne urade odose svi gejmeri na ps4.

Dozivim stvarno transfer neprijatnosti svaki put kada slusam njihov PR. Dete od 5 godina smislilo bi nesto uverljivije.

PA ČIJA JE TO GENIJALNA IDEJA BILA ONDA?

Verovatno istog onog ko je odlucio da nam nabije niz grlo Kinect, TV i Fantasy League. Takvi ljudi mogu da shvate da su pogresili samo uz mega-blamazu svetskih razmera.

Nadam se da je njihova izjava da je reveal sadržao najgori deo predstavljanja istinita, jer su i na IGN imali poll da li im se svidela prezentacija i evo kako su odgovorili

Kontam da su ovih 4882 zaposleni u Microsoftu.

Moguće, mada ima dosta ljudi koji misle da je prezentacija bila neverovatna i da nije bilo ničeg lošeg, a tri put pogodi odakle su oni

Ako ce na e3 stvarno samo o igrama da pricaju, oprosticu im ovu steaming gomilu beskorisnih gluposti kojom su protracili mojih dragocenih sat vremena. Ali, zaista deluju nesposobno. Covek bi rekao da nije toliko tesko shvatiti sta publika zeli da vidi. Ili mi nismo vise njihova publika?

Jel ima makar deset ljudi na ovoj planeti koji su rekli: “Znas sta mi stvarno fali na xboxu? Stalno upaljen skajp!”

n00dle ovo ni sam ne bih bolje sročio - slažem se sa tobom 1000% :slight_smile: A niko ne spominje software, BlueRay čitač? Kapiram da će sada bit zaštićen od piraterije mnogo bolje nego 360ica

Videćemo, postoji mogućnost da će provaliti foru na osnovu nekog profile editora i eksternog HDD. Još je rano za pogađanje