Microsoft najavio Xbox TV app i sopstveni xCloud streaming stick

2 Likes

Ovo je budućnost gaminga

1 Like

Xbox Series C ili D.

2 Likes

Mozda jeste buducnost, ali daleka.

1 Like

Ne toliko daleka. Davno to pricam.
Samo ces birati jacinu paketa.
Kao ono imas Netflix obican i Netflix 4K
Tako ces birati da ti igrice rade jace ili slabije.
Samo.je pitanje kada ce hardver otici u istoriju.

1 Like

Ne znam dali u Srbiji ima vajde od ovoga, konekcija bi vrv bila uzas

Sto bi u Srbiji konekcija bila uzas, valjda zavisi od brzine neta, mi ovde imamo prilicno dobar net u poredjenju sa zapadom, zvuci cudno ali jeste tako.

2 Likes

Nije problem net nego latencija, nama je najblizi server u engleskoj ili mozda nemackoj

1 Like

I bolji net od ovog na Bliskom Istoku.

Za cloud je najbitnije gde je data centar u odnsu na korisnika, a Evropa da je dosta dobro porkivena.

Nama ovde dovode xCloud do kraja godine preko jednog mobilnog operatera. Baš me zanima kako će to raditi.

Ne bi verovao koliko mi imamo bolju konekciju od US. Prosto su ogromni i imaju rupe i u signalu za mob.

Pa ako je jedan jedini server za evropu u engleskoj onda je veci deo evrope u kanalu a ne samo Srbija, ja se secam da sam se nesto konektovao za neke stvari kada je xboz u pitanju u Madjarsku, ali ubedjen sam da ima vise servera od jednog u engleskoj ili nemackoj, mislim da je evropa bolje pokrivena od vecine drugih delova sveta.

Jel moze neko da mi objasni funkciju Xbox appa? Jel to kao znaci da u buducnosti necemo morati kupovati konzole vec samo na TV-u platimo preplatu i imamo igre?

To je izgleda zamisao, Microsoft vidi xbox kao sredstvo za gamepass

1 Like