Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Ne može bez UK, tu je zajeb lol.

Neće proći akvizicija, čemu sekiracija? :slight_smile:

2 Likes

Prolazi ako odobri EU .

Jedino ako MS povuče celokupno poslovanje iz UK, što je nerealno.

Velike su negativne promjene u UK nakon izlaska iz EU, mnogi su otisli.

Menadzment Microsofta, dvije kljucne teze:

  • Ovakva odluka znaci da cemo razmisliti o nasem poslovanju i investicijama u UK.
  • Ulozit cemo zalbu na ovu odluku.

Prva teza je pritisak na tezu broj dva.

Da li sam jedini procitao (izvinjavam se na recniku) - UK ce se posrati da se to ne desi :poop:

Elem, za poruku ne znam, ali moze da se shvati dvojako - prvo, ne mozes da resis sve probleme sa gomilom novca, i drugo, gomila novca privlaci dosta paznje/zabrinutosti.

Sad kad razmislim, možda u britanskoj agenciji sede neki mastermind pro gejmeri, koji spašavaju stvar, pre nego što Microsoft usere i Call of Duty, kao što je usrao i Halo :grin:

Hm, da, kad tako posmatras, Call of Duty je suvise vazan da bi propao.

Da vam skratim da više ne morate da diskutujete.

  1. Neko je primio ozbiljnu lovu za ovo
  2. Englezi su najveća govna
  3. Za te pare ja bih bio i englez i govno i lagano bih Halo ugasio da mi plate dovoljno i da imam mogucnost :grin:

Tako da ajde molim vas oko diskusije, kao da ne znamo kako svet funkcionise. Jedino gde mozemo da diskutujemo je kako je mogu da je neko podmazuvao vise od MS, i tu se veacamo na pitanje ko je stvarno vlasnik sony-ja :joy:

1 Like

Who owns Sony? Sony (NYSE: SONY) is owned by 7.10% institutional shareholders, 0.00% Sony insiders, and 92.90% retail investors. Primecap Management Co is the largest individual Sony shareholder, owning 24.37M shares representing 1.80% of the company. Primecap Management Co’s Sony shares are currently valued at $2.23B.

Mani se te priče za decu. Ljudi gušteri sa planete Nibiru imaju 51% vlasništva. Sumnjam da je i Cerny gušter jer kako drugačije objasniti taj brzi ssd? Hm? Ćutimo? Taj ssd je u rangu sa egipatskim piramidama.

3 Likes
1 Like
1 Like

Cek, marketing je 750 miliona, a razvoj 250? :thinking:

Ne bih da potcenim uticaj marketinga, ali to je pomalo suludo.

1 Like

Meni je zanimljivo kako Apple kao najbogatija software kompanija na svetu kulira ogromno gejming tržište.
Možda će najavljeni Apple VR poremetiti hijerarhiju.

1 Like

Ekstremno cudno, slazem se. Apple arcade pomalo je iskorak ali u mobilnom gamingu. Sada kada su napustili x86 arhitekturu, sve su manje sanse da se tu nesto ozbiljnije promeni na bolje.

Ne deluje da ce njihovo AR resenje nesto da promeni, pre svega zbog cene i fokusa na productivity, mada ko zna…

3 Likes

Eto odgovara na pitanja ko je stvarni vlasnik Sony-a:

-Apple :grin: