Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Ovo. Nema ni potrebe. Imaš EA Play na Game Passu, možda u nekom trenutku i Ubi+.

1 Like

Fun fact:
Najprodavanija igra na playstation prošle godine
Call of Duty: Vanguard :rofl:

3 Likes

Ne možda to je ono završena stvar samo je pitanje vremena

Moje kolege koje samo igraju CoD na PS trenutno imaju omanji meltdown u WhatsApp groupi…

12 Likes

12 Likes

Sad nešto razmišljam, kako su pokupili Spyro i Crash, sa svim tim IP-jevima i karakterima, bez problema mogu da naprave igru po uzoru na Super Smash Bros.

2 Likes

A znaš već kako ce da bude .
Prvo: Kotick dobija šut kartu
Posle ide reklama na xbox YT kanalu:

Microsoft announced biggest Call of Duty game ever !
odjavna špica
Only on xbox and xbox gamepass day one :rofl:

3 Likes

I proce kao svaki all star fighter. Nema te igre koja moze Smash da skine sa trona. Danas sutra 20 godina dominira na tom polju.

1 Like

Ma i ne treba da ga skine sa trona, jedan je Smash :smiley:

Ali realno bilo bi lepo imati makar pristojnu igru po uzoru na Smash. Pošto se ostali nisu proslavili po pitanju takvih igara.

1 Like

Ja bih eventualno voleo još da uzmu WB pod svoje zajedno sa Mortal Kombat-om, Batman Arkham igrama, i sve novo što izlazi od njih i to bi bilo to. A za ovu vest, vilica do poda kad sam ušao na forum. Svaka čast. Sada su fanbojevi na fb stranicama u negiranju na foru “Diablo je svakako sranje, CoD niko ni ne igra…” :joy:

4 Likes

Mislim da ljudi koji su kupili WB (Discovery) da gledaju ove brojke i sve su u fazonu pa nije loše i mi da se omrsimo sa prodajom.

2 Likes

Iskreno ja bih više voleo WB da su kupili nego Blizzard i Activision. Nisam neki ljubitelj njihovih igara, osim Crasha, za razliku od WB.

1 Like

Čitam sad komentare i svašta, jedan od boljih

Crazy to think that just 8-ish years ago MS almost shut down Xbox… then Phil said “Hold on a sec, can I take a shot?”

1 Like

Pa sa tolikim parama ja bih spasao svet :grinning:

4 Likes

4 Likes

Pa ne znam dal je iko očekivao drugačije rezultate. Treba se pomiriti sa tim da je Sony tu da ostane. Ima ogroman fan base i šanse nema da ih napuste fanovi. Ako ludi Nintendo opstaje godinama, pored svih imbecilnih poteza, opstaće i Sony.

Dobro treba uzeti u obzir da je to ipak na sajtu pushsquare, sto je manje vise kao da je postavljeno glasanje na ne znam xbox.com samo sa jos vise fanbojeva.

2 Likes

Xaxaxax
Sve čitam i pratim i sve će se još i nekako držati ta fan baza na PS, dok Phil ne izadje i ne kaže zvanično
DA nove Call of Duty igre ćete moći igrati samo na Xbox-u :rofl::rofl::rofl:
I game over :rofl:
Ljudi ja tamo samo čitam komentare kako zašto i razloge zbog čega COD ostaje na Soniju :man_facepalming:
Msm za hard-core gejmere to ajde manje vise bitna igra, ali za 90% “gejmera” koji kupuju Sony da se razumemo COD je mama i tata, msm u godini kad je izašao novi Spiderman i uz Sony 5, a COD Vanguard pre par meseci i opet najprodavanija igra na playstation platformi COD Vanguard :rofl:

Pa da vecina gamera na konzolama ono imaju 3 4 igre, fifa nba i cod, plus jos ponesto free to play. Ali ne znam mozda i ostane cod na ps ne znam treba ipak vratiti ove pare nekako, dosta ih teze vraćaju ako izostave sony ali jbg ko zna koju oni racunicu imaju

Pa dobro i kad dobijamo sve te igre u gamepassu?

1 Like