Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Sony kaže da ih ne plaši Game Pass model.
Isto Sony:

Da da, ne plasi ih a onda napravili servis kao Game Pass. Ocekujem da fe na kraju i ekskluzive biti day one.

Pa sad kakve igre mesecima ulaze u GP, ne vidim da su nesto gori od njih…

ne lazi :rofl:

zapravo ima smisla imati dve konzole. Optimizacija PS4 igara za PS5 nije na nivou onog sto je MS uradio. Evo ovog meseca 90% PS4 igara je bukvalno neigrivo na PS5, pogotovo ovi Ac naslovi

Znam da su mnogi rekli ovdje da im je muka više od ovoga ali meni je zanimljivo pogotovo ovako kad nije console wars prepucavanje nego dovedu nekog ko bolje pozna materiju da malo objasni.

I pitanje usput, kako da stavim da video bude embedded a ne ovako link? Vjerovatno je bio neki tutorijal ali sad sam zaboravio.

Meni obican copy/paste uradi posao, bez umetanja linka ili bilo cega.

1 Like

Ajd probaću tako sledeći put da ne editujem sad gore. Hvala.

Obratiš pažnju samo na razmak. Ako imaš razmak pre linka, onda će samo ovako link da ostane tako da uvek obriši razmake. I ako dodaješ text ispred ili iza linka napravi dva reda razmaka. To uglavnom završava posao.

1 Like

Da, jednostavno, samo paste link:

Screen Shot 2022-10-29 at 10.13.50 AM

Ispravio sam tvoj post.

1 Like
1 Like

Od čega će drugo praviti telenovelu nego od najveće akvizicije u istoriji gaminga koja je veća jedno desetak puta od druge najveće akvizicije. :slight_smile:

1 Like

To je da ljudi zapamte da je ms kupi actiblizz

Iskreno, meni je ovo isto zabavno da pratim, jer dosta prljavog veša se otkriva sa svih strana.

1 Like

Netflix docuseries confirmed :joy:

2 Likes
1 Like

Da, ovo je oduvek bilo očekivano da uđe u drugu fazu gde se sve potencijalne opasnosti iznete u prvoj fazi dublje istražuju i onda donose konačni zaključak.

1 Like

Iskreno sto se ovo vise vuce i proizvodi vise drame, manje mi deluje kao dobra ideja. Mislim znam da je finansijski za MS na duze staze pravi bingo ali sta mi dobijamo na kraju za te silne pare. U najboljem slucaju cod u game pass. Cak mi i EA zvuci mnogo privlacnije po potanju IP-a.

U poredjenju sa ovim je kupovina Zenimax Bathesde najbolji potez ikada, i to za kusur. Arkane, Obsidian, Bathesda… :heart_eyes:

Hocu reci kenja mi se vise od vesti u vezi ove kupovine, tj pokusaja. :joy:

6 Likes