Microsoft kupuje Activision Blizzard?

I ja koga boli ona stvar. Muka mi je vise od cele ove sage :joy:

Znaci on se cima cisto reda radi? Da zaradi platu? :rofl:

Ma slazem se. Gruvaj sve u Gp a ovi kurajberi neka nadju neki nacin da nekako privole ljude da imaju i PS5. Ne zanimaju me izgovori :joy:

Ovo m o ž e da utiče na Sony i džepove investitora, tako da mora nešto da radi kako bi zaštitio njihove interese. PlaySattion ima jedno čitavo odeljenje koje se samo bavi sa CoD. Prave ogromne pare sa njim, naravno da ne žele da se to promeni.

Danas je britanski CMA doneo prvi izveštaj, da su ‘zabrinuti’ i da idu u drugu fazu ispitivanja:

I na switch da Sony bude sam

Switch moze da pokrene CoD iz 2001. :rofl:

1 Like

Pa iz cloud-a može svakako :wink:

Pa tako je radio Resident Evil 7 na Switchu. Mislim još nekoliko igara.

1 Like

Možda. Mada Doom i Witcher 3 rade na Switchu, tj upakovali su ih. Nije CoD nešto zahtevniji od toga. Ako stave settings za krompir PC, valjda će proraditi. Evo Overwatch 2 radi na Switchu bez problema.

1 Like

Ne ne, native. Kažem, da ne mora CoD preko clouda da bi radio na Switchu.

u 12 FPS-a :smiley:

OW2 radi u 900p i ne pada ispod 30fps. Jeste osakaćena verzija, ali valjda svaki Switch igrač zna šta da očekuje od sprave.

2 Likes

Switch prvo party chat da napravi pa posle sve ostalo

2 Likes

:man_shrugging:

1 Like

Pa, veoma moguce.
Mada u clanku ne stoji konkretan argument ili dokaz da ovo nije istina. Samo se bune jer se siri vest, a nepovoljna za PR sonija.

Kazem, i jedno i drugo su spekulacije.

2 Likes

Valjda ce vise da prodje ova akvizicija, a onda ovi jadni kukavci da malo krenu da se normalno ponasaju prema ljudima koji kupuju njihove proizvode. Dosta vise kuknjave i plakanja.

3 Likes

Ja hocu samo da ih vise uzmu. Nista ne treba :joy: :joy: :joy: samo neka Sony place :joy:

1 Like

I novi crash ekskluzivno za Xbox i switch

1 Like