Mgs ground zeroes install

dash:16537:slim;[COLOR=#333333]Xbox Backup Creator ;4gb;externi 500gb;

dakle nemam interni hdd a igra trazi instal,nasao sam na TPB instal fajl i smestio ga u content\silne nule\itd.kao sto je u upustvu pomenutog torenta.molio bi za pomoc ako je uopste moguce pokrenuti igru bez internog[/COLOR]

Pa to treba da ide na internu memoriju, ne mozes da pravis content na externom hardu, u tutorijalu pise da Content uvek ide na interni hdd ili internu memoriju

Sent from my HTC One X using Tapatalk

kako?svi dlc i arcade su fiziki na externoj content folder pravi sam xbox mislio sam da postoji nacin da se igra porene kao i svaki dlc ili gta 5 napr.

Arcade moze to je odvojena stvar, dlc mora na internu ili na hdd, od uvek je tako… U sustini ista je prica za sve

E sad ti mozda imas hdd externi koji ima 32GB particiju kao Memory Unit tj da se 32GB vidi kao interna nemorija a resto mesta koristi kao externi hdd… To moze, samo proveri onda gde sta ubacujes, jer do sada iz sveukupnog iskustva uvek krajnji korisnik gresi u prebacivanju, za gta 5 sam svasta video do sada hehehe

Sent from my HTC One X using Tapatalk

ako neko ima instaliranu igru ako moze samo da mi proveri da li je dobro mesto instal fajla
copy “gamedata_na” to
content/0000000000000000/4B4E085C/00000001 ovako je po njima razmisljam mozda je omasio neki br il slovo u nazivu

Sve to ok, ja te pitam GDE ti je Content folder smesten?!?!? Mora na internu ili na hdd interni da ide, jer taj folder ako si stavio na externi hdd konzola ga NE VIDI

Sent from my HTC One X using Tapatalk

na dorom je mestu MU0\content\ hehehe interna naravno

E onda jbg negde gresis u prebacivanju fajla hehehe

Sent from my HTC One X using Tapatalk

cekaj bre doslovce izgleda ovako:
MU0/content/0000000000000000/4B4E085C/00000001/gamedata_na (moze i MU1 posto imam dva hdd nebitno)
nevidim gresku inace imam i celu igru na externom pokusao sam da pokrenem i odatle u nadi da ce ovaj fajl ajl prepoznati kao instaliranu igru

Nisam je ni probao na xbox, nisam stigao da vidim gde i kako se instalira, na ps3 radi instant… Tvrdim da i na xboxu mora isto, ajde veceras cu da vidim gde i sta ide pa javim

Sent from my HTC One X using Tapatalk

ok hvala u svakom slucaju

CItam naslov, “MTS” sta je ovo, Mts izbacuje nesto? :smiley:

e bas mi se nesvidja mgs pa sam ga prekrstio

To je specijalno izdanje, nevidjeno do sada :smiley:

i ja sam ubacio isti fajl na isto mesto na memory unit od 16 gb i dalje nece da mi skonta to
kad pokrenem igru i dalje mi trazi da insalira game data i kad pritisnem ok pise da nevidi nikakav xbox hd

evo sad sam video "ovaj"je izbacio novi torent na TPB sada valjda dopunjen upravo skidam al ce potrajati sidersa NEMA!

ako si skido sa istog mesta pogledaj u kometarima ima link za novi torent

sad sam procitao da igra ce raditi samo u XEX rip a ne GOD jel zna neko o cemu je rec?

Sada ce i Telenor i Vip da izbace neki :smiley:

koliko deru bio bi i red!

Jel’ sim free?!?

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

ma to je isti file sto on uploaduje

GOD ti je kad konvertujes iso file sa ISO2GOD
a XEX kad to radis sa Xbox Backup Creatorom (kolko ja kontam) sto sam ja i uradio
ali opet isto
kad odem u osnovni ms dash i odem na memory u settings
tamo imam metal gear znaci konta da je tamo ali sto ga igra ne konta nem pojma