Maxell i XGD3 nece da se instalira igra

Drustvo, kratko pitanje. :slight_smile: Nasao sam matori prazan Maxell dl dvd u sobi i rekoh da testiram rezanje XGD3 igre BurnerMax metodom, i rez ladno radi savrseno, doduse igra nece da se instalira.

Jel da ocekujem da mi konzola eksplodira jer navodno Maxell nije divar za XGD3 ili je mogu igrati bez brige? :slight_smile:

to sto nece da se instalira samo je jedan od pokazatelja da igra u nekom momentu mora puci, zato se i reze na Verbatim diskovima, jos ako si rezao na TRUNCATE, fali ti 3% diska. Drugo, sada ti je konzola oznacena za banovanje cisto da znas, ako ides na LIVE, nece odmah ali je markirana pa kad bude neki zesci talas za banovanje bice u tom talasu…

Rezao je full dvd :wink:
Moze da se desi da ces negde Imati problem ali me mora da znaci igraj pa ako zapne rezi opet.

Za greške kriviti Tapatalk 2

aha da pogledaj BMax heheh, ali svakako lose narezan disk jer mora vebratim kako god okrenemo, mozda prodje 1/10 maxell-a ali besmisleno je to pokusavati, valjda lakse 1x verbatim i reseno sve heheh

Koliko znam rez i kada se instalira radi sa dvdija,tako mi je rekao lik od koga sam pozajmio igru,a ni kod mene nije proradila sa harda.

Radi par minuta dok izvrsi xgd3 provere posle toga prestane da radi sa dvd cita sve sa hdd-a.

Za greške kriviti Tapatalk 2

Samo moras naci prava podesavanja. Kod mene Maxell radi 100% i na xgd3 i na xgd2. Pobogu i GTA V mi je na Maxellu i radi perfektno tako da ljudi ne sirite dezinformacije. Tako isto nisi flagovan za ban dok god si patchovao iso. Posto nisi dobro podesio igra ti se jednostavno ocitala kao ostecen DVD. Ja cu ti poslati link prekko kojeg ja podesavam abgx i imgburn. Ne zaboravi da xgd3 uvek moras rezati na 2.4x kad su maxelli u pitanju a xgd2 na 8x. Sad ljudi stvarno, nemojte vise vikati da mora samo verbatim, jer em ne mora em su skuplji. Znam ovo jer sam narezao preko 150 igara na Maxell i sve i dan danas rade i instaliraju bez problema. Ja ti upravo saljem link.

Ah, hvala ljudi na brzim odgovorima. :slight_smile: Nije morao split u novu temu, rekoh cisto samo na brzaka da pitam, valjda nije bio nesto veliki offtopic.

Ma, nasao u sobi pa rekoh da probam, i narezalo se sve bez ijedne greske, sto me je vrlo prijatno iznenadilo. :slight_smile: Hvala jos jednom na odgovorima.

Sent using Tapatalk

Zbog lakse pretrage preferiramo uvek jedan problem, jedna tema. Ne smeta nam off ako nije flame war :slight_smile:
Lock