Max Payne 3

Igra ce se odvijati 8-12 g. nakon drugog dela

The game will be set in São Paulo, Brazil, where Payne is working in the private security sector for a wealthy local family, set 8 or 12 years after the events of the second game.

Novi Screenshotovi














Vec po screen-ovima vidim da ce ova igra imati i GOTY edition kad izadje, verovatno jedna od najiscekivanijih igara za mene.

Nove slike

pa, ono… neki totalno random i nadam se ne bas reprezentativni momenti.

Nema sanse da ovo ponovi uspeh prvog dela, sve mi se cini da ce biti ona stara tresla se gora, rodio se …

Drugi deo je po meni bolji od prvog, ali ovaj treci ce po svemu sudeci biti gori od oba…

Ne znam što toliko ljude oduševljava kec kada je drugi deo po mom mišljenju MNOGO bolji. :slight_smile:

Lepo rečeno!

Ovaj klip je verovatno neko vec postavio ali nema veze…
Nije mi jasno sto svi kukaju oko igre,kao bice NAJGORI sequel IKADA i Max payne serijal je mrtav…
Igra jos NIJE IZASLA.
Igra je Max payne,“formula” igre je jos uvek ista,prica je nova,mesto je novo…I to je jos uvek onaj isti stari Max Payne koga “svi” obozavamo.
Pogledajte u ovom klipu 00:16…Pa to je Max Payne samo u HD. Nije neki potpuno novi lik.
Rockstar je napravio prva dva dela,proslo je 8 godina od kako smo videli zadnji Max Payne. RS je valjda naucio “neke nove trikove” za to vreme.
Svidja mi se sto je violina jos uvek glavni instrument za muziku u igri.
Naravno ocigledno je da je onaj ambient kriminalistickog trilera nestao i to je jedini problem koji ja vidim.
Jeste moguce da ce igra biti losa ili SR**JE… Al barem sacekajte da izadje prvo (to sam rekao barem milion puta za bilo koju igru…)
…I naravno svako ima pravo na svoje misljenje :stuck_out_tongue:

…By Stefan :smiley:

Kad je Rockstar napravio losu igru?ne razumem zasto ne znam kako da se drugacije izrazim kenjate kad je niste ni probali ni nista!

Samo mogu da kazem da ovo nije Max Payne kakvog ga ja pamtim, pocevsi od covera, vise podseca na neku GTA igru, dok je stariji Max bio vise mracan. Atmosfera - Pff, skroz druga igra, ni blizu legendarnom starom Maxu. Pretpostavljam da ce ovo biti jos jedan legendarni serijal kojeg su upropastili zbog novca, i na kraju ce biti to da ce ljudi kupovati samo zbog naziva, a to ne valja. Isto ce uraditi i sa Hitmanom. Samo moje misljenje…

Ma ja cu ga odigrati cim izadje kakav god da bude!
Ne treba suditi o igri na osnovu par screen-ova i jednog trailer-a, da je izasao neki gameplay video pa na osnovu toga se vec moze i steci neki osnovni utisak o igri.
Drugo, igru pravi Rockstar, a ako neki izdavac treba da ima kredibiliteta kod gamer-a to su oni.
I trece, najvaznije, ako izdavaci igara nista ne promene u igri samo je malo ulepsaju i puste u prodaju digne se galama kako samo gledaju profit. A ako, pak, naprave malo vece promene u igri, opet se pocinje sa pljuvanjem kako je serijal unisten (ovo trece pricam uopsteno za sve video game serijale).

Zasto potencirate ime Rockstar za prva dva dela, kad su oni samo izdali drugi deo, igru je u svakom pogledu razvijao Remedy :wink: Ovo je prvi deo za koji oni nisu odgovorni, ne verujem da bi napravili ovakvu sprdnju sa brazilom.

Koliko se meni cini, Max Payne (oba dela) je razvijan u saradnji Remedy-ja i Rockstar-a s’tim sto je Rockstar bio zaduzen i za portovanje igre na konzole i izdavanje iste.

S tim je nestao i Max Payne. Ubili su igri dusu i sav smek koji je imala.

Ja mislim da je Remedy pravio igru za a Rockstar je samo portovao, mada nebitno.

Ne radi se ovde o nepoverenju Rockstar Games-u, nego o svepristunoj tendenciji da se izgled glavnog lika i setting igre iz korena izmene, takodje uz obilnu izmenu gameplay-a (npr. Splinter Cell, donekle i Hitman) a krajnji rezultat ne donosi nista senzacionalno, samo bezveze ruzi vec stvorenog junaka koji je ostao u lepom secanju mnogih igraca.

na osnovu cega si zakljucio sve te silne promene?
daj da sacekamo neki zglavan trailer ili da izadje igra pa da vidimo.
ubio si igru u pojam na osnovu nekih promena. pa morali su nesto promeniti, nece valjda praviti non stop iste igre…
da se ja pitam ne bih ni pravio nastavke.
coveku su oduzeli sve u prva dva dela, nema za sta da zivi, da su napravili strip kako se max paine ubio, ne bih se cudio…

igra ce verovatno biti otvorenog tipa kao i gta igre, ali to ne mora da bude nista lose. svi znamo da rockstar zna da isprica dobru pricu…jeste da su price izvakane ali opet su interesatne na nacin koji je predstave.

vidim druze da si negativan sa skoro svim nastavcima koji treba da izadju, jer se menjaju. nesto moraju promeniti kako bi igra izgledala svezije, pa oni od toga treba da zive, i logicno je da zele da sto vise ljudi kupe njihove igre i zato neke stvari moras izmeniti olaksati kako bi i oni koji ne vole rolpley ipak kupili…

ovo se ceka :wink: sjecam se osjecaja zadovoljstva i ugodnog iznenadjenja kad sam uletio u neku zgradu u bulletmodu na max payne kecu i poroko neke levate :slight_smile:

Na osnovu izjava razvojnog tima i screenshotova.

Naravno da cemo sacekati. A promene su potrebne, samo je pitanje kakve i koje. Ako napravis 2 noir igre sa vrhunskom pricom i izvedbom a onda prodas fransizu drugoj firmi koja u nastavku promeni okruzenje, smek igre i glavnog lika, dakle gotovo sve sto je karakterisalo dve “originalne” onda se postavlja pitanje cemu Max Payne u imenu trece igre? Mogli su mirne duse da izmisle novog junaka i bace ga u favele a Maxa da ostave da pociva u miru, sto i zasluzuje nakon cele price.

Past is a gaping hole… :slight_smile:

Znas kako, najteze je izmisliti/stvoriti nesto novo originalno i jedinstveno, sto ce osvojiti srca igraca. A najlakse je kakiti po starom i tvrditi (mislim na razvojne timove) kako nam stize nesto novo dosad nevidjeno i ubitacno a sto nema veze sa originalnim ostvarenjima, pritom ponavljam, urusavajuci nesto u sta su developeri pre njih ulozili svoju kreativnost stvarajuci nesto vredno pamcenja i pomena.

jedino resenje je okupiti ceo razvojni tim,svima staviti glave pod vodu jedno 5-6 minuta (dok ne prestanu da se bacakaju) i onda prezivelima dok su u komatoznom stanju pustati sekvence iz prva dva dela,dok im podsvest ne upije sta je zapravo max payne igra…

Bullet time is back! :devil