Max Payne 3

[SIZE=“2”]Datum izlaska: 1 avgust 2011
Platforme: Xbox 360,PC,PS3
[/SIZE]

[SIZE=“3”]**Igra je odlozena mnogo puta,ali ovog puta Rockstar Games obecava da ce nam odmah nakon zavrsetka igre L.A.Noire prikazati jedan Trailer,a zatim i kratki Demo(verovatno se spremaju da ovu bombu bace na E3 2011).Tako da cekamo do tad.

Evo Screenshotova:**[/SIZE]





Graficki nije bas ubedljivo, sigurno je prvi build, inace ako atmnosfera bude kao iz keca(u sta cisto sumnjam) bice vin :slight_smile:

Ovoliko svetlih boja mi ne lici na prvi i drugi deo, ovo okruzenje me asocira na neke favele u Riu, kao u Tropa de elite :smiley:

Igra se desava u Africi,tako da ce to biti okruzenje,inace ovo su sve fotke iz 2009,ali posto neki kazu da igra do tada nije napredovala,ja sam ih stavio(takodje nema novih),ali valjda ce da poprave grafiku.

Kao da su uradili nik slotera a ne maxa, bruka kako su se neki serijali srozali zbog eto tih inovantnih’’ stvari u gejming industriji.

Nece samo u Africi pocetak price pocinje otmicom u Brazilu a ukljucivati ce i preskakanje vremenskih intervala

Super,to znaci da ce mozda prica da pocne kada je Max mladji,pa ce kroz igru da stari,sto se u retko kojoj igri vidja(malo u AC2).

Da sam video samo screenshotov-e nikad ne bi ni pomislio na max payne. Steta 1 jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao,ali ovo sad nema veze vise sa tom igrom.

Al barem izlazi nastavak, odigracu ga sigurno, Ako ne zbog grafike, zbog price i serijala definitivno

Svaka cast na slozenoj recenici. K’o da je Google translate prevodio :slight_smile:
Salim se naravno.

Sto se same igre tice, havajka i celava glava nikako nisu u Max Payne fazonu. Ja ne znam koliko su stari neki od vas ovde i da li su igrali prve dve igre kada su se pojavile, ali ono sto je krasilo Max Payne svojevremeno, izuzimajuci Bullet-time, definitivno jeste noir stil i sam lik protagoniste - Max Payne-a. Vecinu njegovih monologa znam napamet :slight_smile:

Inace, ima jedan pristojan review prvog dela na srpskom jeziku. Cisto ako nekoga zanima.

Hahahahaha :lol:jak si legendo:da:(salim se :emoticon-0100-smile)

Kec je legendaran, dvojka i ne bas, a sa trojkom su totalno odlutali. No kakva god da bude znam da cu je odigrati barem zbog imena.
A igra je, koliko vidim, radjena u RAGE engine-u (GTA4, Red Dead Redemption) tako da ce graficki biti na njihovom nivou, a po screenshotovima se vidi da moze da se ocekuje i slicna akcija kao u GTA4 - napucavanje iz zaklona plus, naravno, bullettime koji ce sigurno biti prisutan.

Max payne 1. je ok
2. vise sam se nagledao loading screen-a nago igre
Sada se nadamo dobroj igri

sta ja znam, max payne 1 je bio bum, dvojka vise nije bila takav bum, verovatno je svima vec bilo dosta bullet time-a posto tad je taj efekat bio cak i na pepsi reklami. trojka however , hmm videcemo, po mom misljenju, bice fail…

Max Payne 3 novi screenshotovi 22.4.2011

Super su ovi skrinsotovi,ali ja mislim da je ovo veliki fail za serijal,ali ce igra naravno biti jedna od boljih u godini.

Ja sam 100% siguran da ce ovo biti jedna od najboljih igara 2011/ 2012/ 2013 ili kad god izadje, ako ne i najbolja, ali mislim da ovo nece imati veza s’ vezom sto se tice Max Payne serijalom. Rockstar ne zna da napravi losu igru, tako da sam ubedjen da ce ovo biti odlicna igra, a najvise mi je krivo sto su promenili glavnog lika. Mislim stvarno, igracemo u ulozi nekog procelavog dede sa havajskom kosuljom. WTF?!

Nisam te bas razumeo,kako to mislis promenili lika??? Ovo je Max,samo jedno 20 godina stariji ;;;

Pa znam da je to Max, ali po meni je to potpuno novi lik, ne lici nimalo na Max-a, jedino sto ce mozda glas imati isti (barem se nadam). Zamisli da su Ezia uradili procelavog i sa havajskom odecom ono kad je na kraju AC 2 postao star, potpuno isto. xD

Znam da je to glupo,na pocetku price je mladji,a onda kroz igru stari,videces vec,i ja kazem da je ovo big fail za serijal,ali sta da se radi,verovatno nece imati isti glas.