Max Payne 1 & 2 Remake

Sto legacy of kain ne izvade iz groba bem im sto maiki :joy:

Ima mnogo mladih igraca kojima nije fortnite cod i bf sveto pismo a verovatno nisu ni culi za serijal. Igre su odlicne, prica jedna od najboljih, tada revolucionarni gejmplej koji bih rado zaigrao i sada. Evo @MikiBanter bi se prvi navukao :joy:

10 Likes

Apsolutno tačna konstatacija! :joy:
Kao mali sam gledao kako ćale prži Kain-a na PS1. Sad kad bi ga remakeovali i ja bi ga obrnuo a verujem i ćale. :grinning:

2 Likes

Ja sam uvek za remake ako je urađen kvalitetno kao što su uradili sa Resident Evil 2 na primer. Ima tih nekih omiljenih igara koje bih rado video u novom engine-u i refleksijama. Silent Hill 1, 2 i 3 kad bi najavili kao remake i da ga doteraju nalik RE2 ja kontam da bih se šlogirao :joy: Da iskusim onu školu noću u 3d :heart_eyes::joy: Sada je jedino vidim u Dead by Daylight ali ono nije ni blizu te atmosfere.

1 Like

Silent Hill 1,2,3 moze, cetvorku neka hvala. Ne znam jel bi preziveo onu pomahnitalu glavinu one devojke u novom engine-u :smiley:

za neupucene

Jos se vidi onaj ugao kamere kad udjes u sobu, samo sto lik koji je pravio klip zna sta je tu pa ide polako, inace kad igras prvi put, naravno trcis i bam.

2 Likes

Sećam se kad sam prvi put kupio piratsku igru na vašaru i dođem kući u 3 ujutru i ne mogu da dočekam jutro nego instalirao igru da vidim da li mogu da je pokrenem. :joy: Uđem u igru da testiram, kreće intro… Ukenjao sam se od intra i jedva sam zaspao :joy:

Inače stvarno sam imao neki nelagodan osećaj u stomaku od te sobe :joy:

1 Like

Cetvorka je by far najbolesniji deo, a znamo da nijedan nije bas pri sebi :joy:

2 Likes

Ali ne mo’š da ih ne voliš :joy:

Pa sad, volis dok ne dodje dvoglava beba koja stoji na jednoj ruci a drugom pokazuje na tebe :joy:

1 Like

https://x.com/hazzadorgamin/status/1719272871212753246?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

6 Likes

Ovo će da bude epic. Max Payne 2 mi je bila najbolja igra kroz celu srednju školu. Igrao sam je toliko puta da je nezdravo :joy: I sigurno će da naprave neki spin da se uklopi u ovaj univerzum koji grade (da ne bude preslikano 100% nego nešto nalik Resident Evil 4) i to je to. :ok_hand: Captain Baseball bat boy :joy:

1 Like

Da li misliš na Remedy Alan Wake i Control univerzum?

Voleo bih, ali do sada nisu spajali igre čiji su vlasnici drugi izdavači. Zato su Max Payne i Quantum Break imali samo easter egg-ove ostalih igara bez zvaničnih potvrda da su u istom univerzumu.

1 Like

Zbog toga je Remedy napravio Alex Caseya :slight_smile:

3 Likes