Mass Effect: Andromeda video - 2017 / PC, PlayStation 4 i Xbox One

5 Likes

Au ,e ovo se ceka…Bash sam se nalozio…Josh kad bi izbacili trilogiju remaster,da se utvrdi gradivo…

Yes! Yes! Hiljadu puta yes!!

Mako se vraca, eksploracija vidim u punom sjaju, flora i fauna… I’m gonna die a happy man…

Ovo je must play , trilogija ako je vec nisu priremili nista nisu uradili ipak je ovo generacija remaster-a. :slight_smile:

Samo neka bude ,(a hoce) kvaliteta kao predhodni delovi i ovo ce pokidati!

gledao ea play samo zbog Mass Effecta and it looks good :smiley:

a bog te mazo kako dobro izgleda

Ne izgleda lose,moglo bi se igrati :laughing:

E ovo je igra koju cekam. Ako budi kao predhodni delovi nema greske. A verujem da ce biti i bolja.

Da,sa dobrim fps i cistijim tekturama wooow

Samo zbog ove igre bih pazario Xbox Scorpio… Mnogo dobro izgleda, samo jos da su naucili iz prva tri dela sta treba popraviti i ovo ce biti igra koja ce se pamtiti :smiley:

Ea navodno ne planira da radi Remaster bilo koje od svojih igara, koliko se sećam. Imali su neku izjavu pre godinu - dve u vezi toga.

Sto se mene tice i ne moraju. Bilo pa proslo, ko je bio tu bio je ko nije jbg…
Neka se koncentrisu na nove igre. Ti remasteri su nista drugo do jadnog izgovora za ne izbacivanje neke nove igre.

Zaista dobre igre zasluzuju da budu sacuvane od zuba vremena. Ali ako je samo izgovor da se ne radi i da se uzmu lake pare uz teranje kupaca za double dip-om, onda bolje da ne rade. Neki remasteri su zaista aljkavi. Ako urade kompletno novo osvetljenje i teksture, 60 fps, sve spakuju u jednu kolekciju, dodjavola zasto da ne.

Malo novosti

Po meni opet bespotrebno. Ako neka igra zasluzuje to je ok. Ali sta to znaci na koliko da je prepeglaju? Onda mogu i za 15god da uradi mozda bude onda u 200fps…
Ko je bio na casu bio je… Ko nije nema popravni :smiley:

1 Like

Jebote kako ovo izgeda mocno ne verujem, bas onako “svemirski” , ludilo totalno, iskreno ovo je ostavilo mnogo jaci utisak na mene nego nove verzija konzola, po meni tek kad ova igra izadje za mene pocinje “next gen” :wink:

Thanks for signing up as a Mass Effect insider. Znaci beta kao za BF1😍

deder da se prijavimo onda :smiley: