Mass Effect 3 problem

Od kada sam odradio RGH odigrao sam 10-tak igara(medju njima i ME2 sa DLC-ovima) bez ikakvih problema, ali ME3 nikako da proradi.

Do sada sam skinuo 2 razlicite verzije - Complex i XPG.
Obe verzije sam probao i sa ISO2GOD(i sa padding removalom i i bez) i sa XBC-om.
Igru sam terao i sa internog harda i sa flasha, pokretao i iz NXE-a i iz FSD-a.

U svakom od testiranih slucajeva, igra se drugacije ponasala.
Ili nije htela dalje od prvog loading screena(posle nekog vremena zakuca muzika, guide dugme radi), ili je zakucavala na istom mestu(uz disc unreadable error), ili nece da loaduje poziciju, a ako i slucajno i uspe, zakuca posle 20-tak minuta na drugom mestu.

Zaista ne znam sta vise da pokusam.
Juce sam odigrao Asura’s Wrath i igra za tih 6 sati nijednom nije zakucala.
Danas sam sa ortakom igrao Fifu … nikakvih problema nije bilo.

Jer si provukao kroz abgx?Koja ti je ploca?Ima li jos simptoma kod konzole?

Provukao sam, Falcon je.
Zezao sam se danas malo, igra bez problema ucitava stare pozicije, ali zakuca kada probam da odem na level 4 u Normandy-u.
Izgleda da cu skidati igru po treci put :(.

ja imam isto RGH Falcon i jedini problem sa ME3 je to sto iako sam kopirao oba diska u isti folder , kada trazi drugi ili prvi CD uvek mi se crashuje konzola , tako da moram da igram sa diska . Ovako igra radi savrseno , ni jedan problem u igri nisam primetio .

Pa je l moguce igrati ME3 sa HDD-a ili mora sa diska? Imam isto RGH na Jasper konzoli, pa me zanima da l da stavim oba diska u isti folder ili treba drugacije?