Mass Effect 1-3 od sada u EA Accessu

Dakle, Mass Effect 2 i 3 su danas došle na BC listu:

A zatim ih je EA dodao u EA Access Vault, tako da se sada cela Mass Effect triologija može odigrati na Xbox One konzoli.

2 Likes

Bolje ovo nego remaster od 60$…

Ovo je odlicna vest :slight_smile:

1 Like

Mislim da sada postaje jasno zašto je Xbox sve što mi treba. Sve na jednoj platformi…

1 Like

Mogu li se naci igde podaci o tome sta se planira u buducnosti ubaciti na EA access?
EA access je stvarno nesto sto se itekako isplati, pa i pored cinjenice da se broj igara sve vise povecava :slight_smile:

Znam za ovo… Ali mi nije jasno otkud sad Mass Effect, a da ga nisu ni najavili :slight_smile:
Ne bunim se, nek samo nastave ovako…
Ceka se UFC 2, Star Wars i ova trebica sto skakuce po zgradama (presao sam prvi deo jos pre 6 godina cini mi se) :slight_smile:

“Najavili su” ga, dole pod The Vault stoje sva tri dela:

[quote=“von_Brcoos, post:5, topic:11795”]
EA access je stvarno nesto sto se itekako isplati, pa i pored cinjenice da se broj igara sve vise povecava :slight_smile:
[/quote] Isplati se da su samo i Trial igre, a kamo li ovako(EA full igre) :slight_smile: , stvarno za 30$ godisnje je vise nego za djabe.

1 Like

Moja greska :slight_smile: Nisam video “najavu” :joy:

1 Like

EA ne najavljuje mnogo unapred šta će se sve naći u EA Accessu jer bi time naškodili prodaji tih igara. Oni najave maksimalno mesec dana unapred da neka igra stiže u Access (osim ako nešto ne leakuje kao Battlefront pa znamo par meseci unapred). Otprilike, kada EA izda igru ona u narednih 9 do 12 meseci stigne u EA Access, sa ponekim izuzetkom da bude ranije. Takođe, ako imaš ovaj servis, imaš popust od 10% za kupovinu digitalnih EA igara i DLCa.

Stiže i mirrors edge tj oba naslova

zar nije ME na PC-ju vec 100 godina?

Ovo su Mass Effect 2 i 3 u pitanju, koji su od juče dodati na BC listu a sve tri igre dodate u EA Access.

aham za xbox. za PC su odavno u accessu