Marvel VS DC

Pretrazio sam malo po forumu i koliko mi se cini nema ovakve teme, a malo pre procitah malu raspravu o tome ko je bolji… Pa reko ajde da napravim. :slight_smile:
Pisite ovde, ko, iz kog razloga… Uzimajuci u obzir stripove, filmove, crtane, sta god. Napravio sam i pol. :slight_smile:

Veliki sam marvel fan, citao sam dedpula i spajdermena, gledao dosta filmova i igrao mali milion igara. Nemam nista protiv dc univerzuma tho

Hmm… :slight_smile:
Ima i Marvel interesantne heroje,ali meni je nekako ipak DC ‘‘blizi’’ srcu. :slight_smile:
Naravno,zbog Brusa Vejna i Klarka Kenta.He,he. :wink:

Ja stvarno ne pravim neku veliku podelu izmedju Marvela i DC-a, ali posto mora da se bira izmedju dvoje izabro sam Marvel samo zbog Hulka i njegove neartikulisanosti xD, i Wolverina. S’ druge strane Nolanov Betmen me je ostavio bez daha i to je jedan od najboljih filmova koje sam gledao, ako ne i najbolji. :slight_smile: Mozda sam mogao staviti i trecu opciju za neutralne. :smiley:

Samo pogledas moj gamertag i sve je jasno :slight_smile:
Ko ima Supermana, taj je pobjednik, a da ne spominjemo zadnje tri filmske iteracije Batman-a, i dve igre koje su medju najboljima u ovoj generaciji

Ni jedan ni drugi, smorili su više sa istim glupostima decenijama, ima u oba tabora interesantnih naslova, ali nije to za mene. A glasao bi za Top Cow ili Dark Horse, kad bi bili.

Generalno zbog The Punishera,moj glas ide Marvelu…:slight_smile:

Justice League, DC. :slight_smile:
Generalno mi je DC nekako vise okrenut starijoj publici…

slazem se da je dc vise za stariju i zreliju publiku ali odrastao sam uz marvelov univerzum…

Jeste nekako DC za starije, i imaju tog, da kazem najrealnijeg heroja svih heroja, Betmena. :slight_smile: Ali Hulk bi ih ucebao sve kontam! :smiley:

To je već filozofska tema, kao što je Goku VS Superman i bolje je ne započinjati sa time :wink:

Volim oba tabora,ali wolverine mi je omiljeni heroj tako da glas ide marvelu.Nikad nisam razumeo fanove supermena,lik je previse savrsen i zbog toga mi se nes svidja,ali dobro.
@deamonkiller92 Goku wins hands down :D.

DEATH BATTLE! - Goku VS Superman | ScrewAttack.com :stuck_out_tongue:

Realno, oba su OP i daveži. Ovaj bi ih oboje pobio, a ko zna ko je ovaj, zna i zašto :stuck_out_tongue:

Ontopic: Vremenom sve manje i manje mi se sviđaju i DC i Marvel, jedno vreme sam sa bratom čitao konstantno stripove, kako fizička, tako i digitalna izdanja, ali od reboota sam digao ruke. Dark Horse i Top Cow su mi sada mnogo bolji od Marvela i DC zajedno