Mafia III The New Mob of New Bordeaux

Nesto kratko sam ja napisao u drugoj temi, evo share posta u ovu temu :slight_smile:

Ma da se slazem sa ovime sto je lesa napisao za grafiku :point_down: , a za muziku se zna da kida :slight_smile: , pogotovo kada se radi neka sporedna misija…Uglavnom igra je bas zarazna, inace opcenito ne volim resavati bas sporedne misije, dok ih ovde resavam bas sa uzitkom, to sve govori…za sada od mene ocena 9/10.

.EDIT:

Da dodao bi jos da se misije mogu resavati na dva nacina, steltom ili “rambo stilom”. Ma da ja pola misije resim steltom i drugu polovicu pucanjem. U glavnom gledam sto vise resiti steltom, posto je lakse, jer ako uletis i pocnes odmah pucati brzo se svi skupe kao mravi sa svih strana, a tesko ih je sve resiti pogotovo jer se stvore oko tebe…
Takodjer treba paziti da sto manje umires kroz misije da ne gubis pare, jer do para se ne dolazi bas lako, tacnije dolazi se ali ne do nekih velikih para a stvari koje kupujes kroz igru i nisu bas jeftine, tako da treba gledati da sto manje umires kroz misijie…