Mafia III The New Mob of New Bordeaux

Igra spremna - instalirana, ceka se sutra, tako da necu niti gledati trailer :slight_smile: .

Blago tebi :slight_smile: Ovo je nešto sto ću sigurno u jednom momentu odigrati, kad padne i cena malo, ali i kad dođje na red, previše se naslova nagomilalo, a premalo je vremena za sve :slight_smile: Javi utiske obavezno, bas me zanima kako ce ispasti.

[quote=“dejan-k, post:3, topic:11636, full:true”]
previše se naslova nagomilalo, a premalo je vremena za sve :slight_smile:
[/quote] To je naj gore. Kada covek nema vremena i jedna igra mesecno se ne stigne, da ne pricam o MP igrama ili sportskim igrama, kojima se treba bas posvetiti vremenski. A igre samo izlaze, ne stigne se sve to ispratiti kao nekada…

Ma bas tako, a sve igre open world, 100h plus side misije i gomilu zezancija usput… FIFA da ne pričam, nema kraja. Ali ovo ne smem propustiti zbog prvog dela koji mi je jedna od omiljenih igara koje sam odigrao.

Secam se kad sam 1. put igrao Mafiu…wow…nisam igrao igru pri izlasku…kad aam zavrsio sa njom par meseci sam po netu trazio kad ce treci deo :smiley: napokon sam i to docekao :smiley:
Cekam da ispeglaju fps kroz par patcheva pa se i ja bacam na ‘posao’. FPS je lockovan na 30…sta god uradili sa podesavanjima…

Ljudi kakvi su utisci ?
Ja sam sinoc skinuo i instalirao na kompu al nisam stigao da probam. Malo sam skeptik po pitanju atmosfere. Ja sam u igri najvise voleo taj smek Italijansko - Engleski sa ugladjenim tipovima i ponekom debelom mrcinom u skupom odelu, svi nalickani i doterani. Pa ta hijerarhija od Kuma pa nize,Ustvari ceo taj Koza-Nostra fazon mi je odlican u Mafiji 1 i 2. Ovo sad kad sam na najavi video Crnca u Vjetnam jakni sa rambo nozem… :open_mouth: Malo mi to odskace od Mafija fazona. Bolje da su napravili nesto tipa GTA 70 -tih. Ovako mislim da ovo nece izaci na dobro. Vise detalja cu podeliti veceras kad sednem da igram.

Igrao jedno sat vremena,odradio 2 misije…
Nekako pih nishta posebno,klasicni sandbox,shto kazesh gta mafia…Cak shta vishe gta mi nekako i bolji…Nishanjenje nekako neprecizno,malo me i nervira,nije krstic nego krug ko glava ,pa kad ga potrefish,shunjanje kad te vide u zaklon…Voznja ista kao svugde…
Necu greshim dushu tek sam zagrebao igru,ali za sada nishta je ne izdvaja iz mase…

Umro sajt… šta bre kazete za Mafiu?

Nesto kratko sam ja napisao u drugoj temi, evo share posta u ovu temu :slight_smile:

Ma da se slazem sa ovime sto je lesa napisao za grafiku :point_down: , a za muziku se zna da kida :slight_smile: , pogotovo kada se radi neka sporedna misija…Uglavnom igra je bas zarazna, inace opcenito ne volim resavati bas sporedne misije, dok ih ovde resavam bas sa uzitkom, to sve govori…za sada od mene ocena 9/10.

.EDIT:

Da dodao bi jos da se misije mogu resavati na dva nacina, steltom ili “rambo stilom”. Ma da ja pola misije resim steltom i drugu polovicu pucanjem. U glavnom gledam sto vise resiti steltom, posto je lakse, jer ako uletis i pocnes odmah pucati brzo se svi skupe kao mravi sa svih strana, a tesko ih je sve resiti pogotovo jer se stvore oko tebe…
Takodjer treba paziti da sto manje umires kroz misije da ne gubis pare, jer do para se ne dolazi bas lako, tacnije dolazi se ali ne do nekih velikih para a stvari koje kupujes kroz igru i nisu bas jeftine, tako da treba gledati da sto manje umires kroz misijie…

Hvala :slight_smile:

Misljenja su podeljena po celom internetu ali kad se filtiriraju hvalospevi i kritike, svi se slazu oko toga da je prica vrhunska a gameplay arhaican. Ima par sporednih misija koje se ponavljaju do zla boga. Nema fast travel, pa kasnije krene smor kad moras da vozis preko celog grada da bi kliknuo X i onda skroz na drugi kraj grada da bi poceo novu misiju.

Doduse repetitivnost je bila prisutna i Mad Max-u pa sam nabio 60 sati i ocistio sve, ne vidim zasto ne bi mogao i ovde.

Skinuo sam PC verziju, radi iznenadjujuce dobro, kako sam mislio da ce raditi, ali bez achievementa necu ni da pocinjem.

Kad uzmem PRO za nepunih mesec dana, uzecu i Mafiu :slight_smile:

1 Like

Treba naglasiti i da je PC verzija puno losija od konzolaske.

U kom smislu losija?

Kao da je lepsa grafika kada je izasao novi 1.03 update za ps4,ili se tripujem,bem li ga???

Edit:Ali bagovi(i to jako teski) i dalje postoje sto nije dobro…

Na losu optimizaciju se ljudi zale los je port za PC . Po nestabilnom FPS-u , bez obzira sto su sa patchem(pacevima) digli na 60 ali citam da ljudima zna sa 60 pasti na 15-16 fps WTF. Dok na konzolama radi na stabilnih - lockovanih 30fps, i igra je igriva, dok na PC-u, kako citam nije tako - barem za sada, vidis da su vec dva patcha izbacili za PC a za konzolu do nedavno niti jedan…

I meni izgleda bolja, kao da su popravili ono prejako sugavo osvetljenje, i one pre jake osjaje po autima…cak su popravili i prelaz dan noc koliko sam mogao primetiti. Sada vec lici na nesto. A i bagove su popravili za razliku od vanilla verzije…sa ovim 1.03 updateom.

Patch 1.03 za PS4 donosi graficka poboljsanja…

Thankfully, Reddit users have come to our rescue and submitted list of bug fixes in patch 1.03. Firstly, Graphics has been improved to a large extent, car headlights, water effects, and lighting is better to post patch 1.03. Reflection issues with vehicles have been fixed to some extent, but it is still not perfect.

ali ne i fix za bagove…

In short, it seems like Hanger 13 just brought only cosmetic changes to Mafia 3 with patch 1.03, gameplay and other improvements were skipped.

Izvor:Gamepur

Konacno sam se nakanio da igram malo sinoc. To malo je od ponoci do tri ujutro…sad mi dusa spava.

Pa svidja mi se kako su odradili taj pocetak gde se povezujes sa glavnim likom i kako mrzis iste ljude kao i on.Ko igra shvatice necu da spoilujem.

Prica odlicna,Grafika kao da je u beta fazi. Upalio sam simulaciju voznje ali i dalje imam neki cudan osecaj dok vozim nisam bas odusevljen voznjom.

Moje misljenje je da su oni lepo odradili pricu i scenario 100% a grafiku i igru nekih 75-80% i izbacili na trziste. Ima dosta nedostataka al igram zbog price.

[quote=“Danijel, post:19, topic:11636, full:true”]

Moje misljenje je da su oni lepo odradili pricu i scenario 100% a grafiku i igru nekih 75-80% i izbacili na trziste. Ima dosta nedostataka al igram zbog price.
[/quote]Pogotovo ima dosta nedostataka kada je PC verzija u pitanju, koliko vidim iz proslog posta skinuo si je za PC, radje je skini za konzolu, puno bolje radi od PC verzije…Jedino ako nisu izbacili jos patcheva…

1 Like